Skip to main content

Kontakt: Tribal

Jeśli ktoś śledzi mniej więcej regularnie Kejosa to wie, że Robertowy Tribal po dupie tu nie dostaje (b0 i nie ma za co dostawać) i w zasadzie z pewną dozą prawdopodobieństwa można założyć, że i tą razą tak będzie. I pewnie będzie tak do momentu, aż Pan Edytor czegoś nie spierdoli i na ten przykład nie zacznie przepytywać najbardziej trendy/hipsterskich wymuskanych pedalskich bandów.

A jako, że tego nie zrobił, więc i ocena powinna być jasna. Stąd też nieco inaczej niniejsza recenzja się potoczy. Po pierwsze primo, tak mi się nasunęło w czasie lektury, że dużo lepiej wyglądają te wywiady, które Robert robi z ziomami który zna, lubi, a nawet być może szanuje (w sumie to dość oczywiste i koła nie wymyśliłem), czego dowodem wywiad z Arkiem Gy. (pewnie niektórzy kojarzą). Po drugie primo ultimo, jak w każdym papierzaku trafia się wywiad – trup. W tym numerze dwa. Pierwszy z nich to Shredlust. Panowie mają pewnie, gdzieś po dwadzieścia lata, a odpowiedzi są tak wyprane z czegokolwiek, jakby odpowiadali przed komisją lekarską. No kurwa, energii i jaj trochę. Drugi to francuski Herpes – też nuda i sztampa. O reszcie złego słowa nie powiem. Do tego kuuuupa ( nie chciało mi się tym razem liczyć) recenzji. Mniej, lub bardziej się z nimi zgadzam. Części płyt nie znam, albo nie pamiętam. Nie zapomniał Pan Edytor zbesztać papierowej konkurencji, coby się za pewnie nie czuli. Na koniec „Krótka historia z życia wzięta”. I tu powiem tak, może następnym razem spróbować skonfrontować więcej osób? Może się po prostu nie udało teraz, a może się nie chciało. Do naprawy.

Dodatkiem do siódemki jest składak, którego zresztą recenzję przeczytać możecie tutaj. Generalnie bez pierdolenia powiem tak. Ruszać duspko, nastukać meila i zamawiać, bo warto. Bo i do tańca i do ruchańca. Do czytania i do słuchania.

Dla tych co meila nie posiadają, zamawiać pocztą

Robert Łęgowik

P.O. BOX 61

09-400 Płock

Ef
4473 tekstów

Cyniczny i złośliwy chuj. Od zawsze.

Newsy

Nowy album Demonic Death Judge

OracleOracle2 października 2012

Skomentuj