Skip to main content

Kontakt i zamówienia:  Psycho Magazine

No i drugi, a właściwie ósmy numer Psycho Magazine odłożyłem na półkę. Co by jednak nie było – przeczytany od dechy do dechy, a przy okazji lektury nasunęło mi się parę słów komentarza, którym to zresztą się z Wami teraz podzielę.

Jest lepiej, niż za ostatnim razem przede wszystkim pod względem stylów i ortografów, czyli tego co w siódemce było przynajmniej dla osób orientujących się w zasadach pisowni, pewnym problemem. Napisałem co mi na wątrobie leżało przejdźmy do spraw naprawdę istotnych, czyli zawartości numeru. To co podoba mi się w ósemce (zresztą tak samo w #7) to sposób w jaki przeprowadzane są wywiady, aż kurwa chce czytać. Nawet ten z Pandemonium, chociaż ostatnio przeczytałem chyba wszystkie jakie z  nimi  zrobiono. Pytania zadawane są tak, że Paweł i ekipa nie mogą skorzystać z szablonu „znowu_kurwa_pytania_o_przeszłość.txt”. Oprócz tego wywiadu na uwagę zasługuje przepytywanie Parricide, Trauma, Infidel, Stillborn,  perkusisty Xantotol (pamiętajcie kapele cwaniaki?) i wywiad z Leszkiem Wojniczem długi niczym serial Klan . Plus za opis zombie movie, chociaż  jakoś nie pasuje mi tam 28 dni później; ]. Dodatkowo full recenzji. Czyta człowiek czyta, a końca nie widać. Na szczęście bez specjalnego znużenia przemknąłem przez 108 recenzji płyt (chyba, że się pomyliłem w liczeniu) plus do tego krótkie opisy innych zinów. Na dokładkę relacje z gigów i w sumie koniec. 80 stron napakowanych materiałem.

Ósmy numer moim zdaniem lepszy niż poprzedni. W związku z tym biegać na stronę i kupować. Wspierać i wychwalać. Jedyny minus dla mnie to historia teledysków. Nie wiem nie znam nie podchodzi mi to.

Ef
4473 tekstów

Cyniczny i złośliwy chuj. Od zawsze.

Skomentuj