Skip to main content

Od 23 grudnia dostępna będzie część dyskografii Niemców z Destruction, wydana w postaci picture LP. Potraktowane w ten sposób zostaną rzeczy, które kapela wypuściła do końca lat osiemdziesiątych. Wszystkie ukażą się w limicie 500 sztuk. Wydawcą będzie High Roller Records. Mnie to osobiście ani ziębi ani grzeje, bo wszystkie te pozycje w sumie już mam, ale może Wam czegoś brakuje. No to przypomnijmy, jak grało wtedy Destruction.

***** ***

Kanadyjscy death metalowcy z Last Retch wydadzą 23 września debiutancki album. Płyta będzie zatytułowana „Sadism And Severed Heads”. Znajdzie się na niej dziewięć kompozycji. Wydawcą na kompakcie i na taśmie będzie CDN Records. 

***** ***

Cimmerian Possession, death metalowcy z Meksyku (epa, epa, andere andere, arriba i tak dalej), podpisali papiery z Personal Records. Wypuszczą dzięki tej wytwórni swój nadchodzący, debiutancki minialbum. Płytka zatytułowana będzie Sadistic Storm” i złoży się z czterech kawałków. Szukajcie jej od 14 października. 

***** ***

Nie tylko w Meksyku debiutują. Sludge metalowy Gnash z USA wypuści 22 września debiutancki minialbum. Płyta będzie zatytułowana „Shared Nightmare” i złoży się z czterech kompozycji. Grupa wyda ją własnym sumptem.

gnash

***** ***

Będzie to pierdolnięcie! Wiemy, bo trafił odo nas już promo (swoją drogą czekamy na komentarze przy recenzji, „jak to się krążek kręci od kilku tygodni, skoro wczoraj była premiera?!!!”) 21 października ukaże się split Omegavortex (black/death metalowcy z Niemiec) oraz Pious Levus (black/death metalowcy z USA). Na materiale znajdzie się odpowiednio sześć i pięć kawałków (czyli łącznie jedenaście). Wydawcą będą Dark Descent Records oraInvictus Productions.

***** ***

Debiutancka płyta Amerykanów z Deeds of Flesh czyli „Trading Pieces” zostanie wznowiona. Reedycja na kompakcie będzie dostępna dzięki Horror Pain Gore Death Productions. Płyta oryginalnie ukazała się w 1996 roku dzięki Repulse Records. Wznowienie będzie dostępne od 7 października. Będzie ono miało nowy layout i zostanie wydane w hołdzie zmarłemu Erikowi Lindmarkowi. Cudownie, bo nie mamy na półce. A leciało to tak:

***** ***

Skoro jesteśmy w brutalnych klimatach – Z okazji wydania nowego albumu przygotowaliśmy okolicznościową, limitowaną koszulkę. Będzie ona dostępna tylko i wyłącznie w przedsprzedaży do daty premiery płyty „ROTend” czyli 09.09.2022.” Nadruk wykonany metodą sitodruku na wysokiej jakości koszulce marki Malfini.” Przypominamy, że materiał jest już w rękach Deformeathing Production, data premiery nie uległa zmianie, czyli będzie to 09.09.2022. Ładnie wyglądają.

epitome

***** ***

Time To Kill Records wyda nadchodzącą płytę włoskiego post metalowego Otus. Drugi album zespołu będzie nosił tytuł „Torch” i złoży się z sześciu kompozycji. Płyta będzie dostępna od 20 września. 

***** ***

Pora na śmieszne zdjęcie black metalowca. 24 października, w limicie pięćdziesięciu ręcznie numerowanych kaset, ukaże się „Sangue Velho” – debiutanckie demo Vetus Sanguis. Kapela pochodzi z Portugalii i na demówce zamieści pięć black metalowych kawałków. Wydawcą będzie Helldprod Records. 

vetus sanguis

***** ***

Chociaż nie, ci tutaj są śmieszniejsi. Greccy black metalowcy z Exilium Noctis wydadzą swój debiutancki album nakładem Sleaszy Rider Records. Płyta zatytułowana będzie „Fragments of Apocalypse” i złoży się z siedmiu kompozycji nagranych i zmiksowanych w  S recordings studios przez Spyrosa Charmanisa i zmasterowanych w Suncord Audiolab (Ioannina Greece) przez Achilleasa Kalantzisa (Varathron, Katavasia, Aenaon). Okładkę stworzył David Busai.

exilium noctis

***** ***

Czterdzieści minut będzie trwało „In Nomine Diaboli” – najnowszy krążek Amerykanów z death metalowego Imprecation. Trzeci album w dyskografii zespołu złoży się  z dziesięciu kompozycji, nagranych i zmiksowanych przez Mike BBQ, masteringiem zajął się zaś Dan Lowndes w Resonance Sound Studio. Za okładkę odpowiedzialny jest Jose Gabriel Alegria Sabogal. Album został nagrany jeszcze z Rubenem – perkusistą, który zmarł w 2021 roku. Płyta ukaże się dzięki Dark Descent Records 14 października. Jaramy się w kurwę. A jak chcecie, to możecie sobie poczytać wywiad z tą grupą, jakiego udzielili nam jakiś czas temu.

***** ***

Zapowiada się ciekawie! „Ultraman” – taki tytuł będzie nosiła najnowsza EPka Kanadyjczyków z Voivod. Materiał złoży się z jedenastu kompozycji (dwudziestu minut muzyki) w formacie winylowym, zaś wersja cyfrowa będzie uboższa o sześć minut (sześć kompozycji). Winyl będzie limitowany do 2500 sztuk łącznie, w trzech kolorach. EPka dostępna będzie od 4 listopada. Wydawcą będzie Century Media Records. Kapela wyruszy też na trasę po Europie u boku Opeth, ale ominie ona Polskę.

***** ***

Na koniec, macie rzadkie zdjęcie psa karawaniarskiego, ex wydawcy oraz martwego papieża, co wiedział o molestowaniu dzieciaków, ale nic z tym nie zrobił.

Oracle
17033 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Skomentuj