Skip to main content

Wydawca: Blood Harvest Records

Ta siedmiocalówka zjawiła się nagle i zniszczyła mnie jak niemiecki blitzkrieg, który przetoczył się przez nasze ziemie jakiś czas temu. A ja paradoksalnie czuję niedosyt.

Bo Burialkult mogłoby atakować moje narządy słuchu cały czas, dzień w dzień. „Evil Antichrist Hordes”, bo w tak mało wyszukany sposób zatytułowano ten krążek, składa się z czterech utworów, które idealnie wpasowały się w moje gusta. Muzyka czerpie z najlepszych źródeł bestialskiego metalu – Angelcorpse, Marduk, Impiety, Morbid, Order From Chaos… Wyliczanka może trwać, ale po co? Ważna tutaj jest muzyka – zarówno ta dumnie krocząca i miażdżąca wszystko co pod jej stopami w „Morbid Dreams”, jak i bluźniercze szybkie ataki w postaci „Goat Hammer Sodomy”. Cztery utwory pełne piekielnej nienawiści, plujące ogniem, amunicją i odwróconymi krzyżami naraz. Ja właśnie aktuję „Invert the Cross” i jestem taki nabuzowany, że najchętniej przeleciał bym przez całą okolicę i pozrywał wszystkie krzyże jakie znajdę – a w tej części Polski zapewne znajdę ich nie mało! Ale jebać skurwiałe chrześcijańskie symbole – kolejny raz wkładam czarny kawałek winylu na talerz i kolejny raz dochodzę do „Wolves Of Perdition” i jestem totalnie zniszczony. Co za muzyka! Do tego brudne brzmienie nadające całości jeszcze bardziej infernalnego przekazu – moc!

Całkowite zaskoczenie, ale bez chwili zastanowienia przyznaję najwyższą notę temu wydawnictwu i już nie mogę się doczekać kolejnych strzałów ze strony Burialkult – zapamiętajcie tę nazwę!!!

Ocena: 10/10

A tutaj wersja angielskojęzyczna.

TRacklist:

1. Goat Hammer Sodomy
2. Morbid Dreams
3. Invert the Cross
4. Wolves of Perdition
Oracle
16832 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Newsy

Demo Mysteries na winylu

OracleOracle21 września 2023
metal cross
Newsy

Debiut Metal Cross w lutym

OracleOracle3 stycznia 2022

Skomentuj