Skip to main content

W zeszłym tygodniu z przyczyn naturalnych zmarł wokalista norweskiego black metalowego Urgehal, Trondr Nefas. Pozostali członkowie zespołu w związku z powyższym opublikowali niniejsze oświadczenie: „… Zmarł spokojną i naturalną śmiercią, w jednym ze swoich ulubionych miejsc, otoczony lasami i krystalicznymi jeziorami. Dziękujemy mu za wszystkie lata przyjaźni, muzyki i szaleństwa. Za dobre i złe czasy. Przez swoje oddanie Black Metalowi zainspirowałeś wielu. Będzie nam Ciebie brakowało, ale nigdy Cię nie zapomnimy, bo Twoja spuścizna będzie nadal żywa. Współczujemy Twojej narzeczonej Octavii oraz Waszym rodzinom (…) Sammen var vi dynamitt!!!”

Oracle
16847 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

4 komentarze

 • Nie mam tu zamiaru użalać się nad losem tego gościa, który zresztą czeka nas wszystkich ( los, nie gość ). Nie mam też zamiaru „zapalać” żadnych wirtualnych swieczek, jak to teraz robią tabuny odrzucających wszelkie wartości szataniochów, ani rozwodzić się na temat człowieka, którego muzyka generalnie chuj mnie interesuje i interesowała, bo Urgehal nigdy nie lubiłem, poza „Goathcraft Torment” będącą jedną z najlepszych płyt BM w 2006 r. ( drugą była VVorldVVithoutEnd KTHRSS ). Dlatego napiszę tylko, że takie właśnie są zgubne skutki picia wódki, którą popija się tę całą marichuanę, czy co to tam wciągają nosem osiedlowe osrajportki z takim zacięciem, że aż rymowanki pod beat do tego muszą układać. Zły tryb życia sprawia, że metalowcy padają jak muchy. Albo sobie jaki w łeb strzeli, bo mu się życie nudzi, albo się zaćpa i zachleje na śmierć. Ghaal też kiedyś padnie – na raka odbytu. I tylko Kvaforth będzie nas dalej męczył swoim emo – pierdoleniem i nudną muzyką. Ale nie po to przecież słuchamy black metalu, żeby cieszyć się życiem, prawda?

 • j. pisze:

  całkiem nieźle powiedziane

 • Matraczak Władysław...grabarz. pisze:

  Kunta… ale ty pierdolisz bzdety ! Co kurwa mają ze sobą wspólnego śmierć oraz jej przyczyny człowieka którego nie znasz(przycztn śmierci też nie znasz) z rymowankami pod beat i metalowcami ? Chlają i ćpają również piekarze,murarze, sklepikarze i wielu innych i to nie przynależność ich do jakiejś subkultury jest tego powodem baranie !Senator Piesiewicz z PO też układał rymy pod beat i był metalowcem gdy przyłapali go z kokainą i dziwkami? Piszesz coś o ćpaniu i piciu…to zacznij od siebie bo bełkot który wyrzygałeś z siebie powyżej skłania mnie do wniosku iż pisałeś go napierdolony…buthaprenem przynajmniej. I zamiast tracić czas na umoralnianie ludzi na stronach CHaosa zapisz się do przyszkolenego kółka różańcowego w swoim gimnazjum i tam bryluj w uświadamianiu metalowców układających rymy pod beat. A może wybierz się do najbliższego ośrodka Monaru i sprawdż ilu tam spotkasz metalowców a ilu zwykłuch gości nie utożsamiających się z żadnymi subkulturami.

 • DarkSun666 pisze:

  Władek … dobrze napisane. Nic kurwa dodać … nic ująć.
  A ten kurwa filozof niech wypierdala.

Skomentuj