Skip to main content

Pochodzące z Cleveland, Ohio death/grindowe trio ABRADED prezentuje Unadulterated Perversity, następcę ciepło przyjętego debiutanckiego imiennego krążka, który ukazał się nakładem SELFMADEGOD RECORDS.

Zespół pod wodzą znanego z HEMDALE Patrica Pariano powraca z jedenastoma brutalnymi,  chorymi, choć na swój zdeprawowany sposób nośnymi cięciami perwersyjnego death/grindu, okraszonymi niekonwencjonalnymi rozwiązaniami w postaci psychodelicznych gitarowych solówek, blues-rockowych riffów, orientalnej ornamentyki oraz wokalem z samego dna piekieł.

Unadulterated Perversity nagrane zostało w 2022 roku. Instrumenty zarejestrowali Patric Pariano oraz Evan Crouse, a za wokale odpowiadają wszyscy członkowie ABRADED. Nagranie i miks to sprawka Patrica Pariano, podczas gdy mastering wyszedł spod ręki Willa Killingswortha.

ABRADED powstał w 2018 roku z inicjatywy Anthony’ego Allena (Inoculation) i Patricka Pariano (m.in. Hemdale, MDFL), wkrótce do składu dołączył na wokalu oraz basie Nick Nedley (Inoculation, ex-Once Flesh). Debiutancką ep’ka Descendants Of The Swamp zarejestrowano i wydano w 2018 na taśmie nakładem Aggressively Uninterested, a następnie wydano na cd i winylu przez Maggot Stomp. Po chwilowym skupieniu na innych projektach, zespół powrócił w maju 2021 z debiutanckim albumem, ponownie wydanym przez Maggot Stomp. Wkrótce po wydaniu do składu dołączyła świeża krew w osobach Evana Crouse i Marka Gallona, podczas gdy wcześniejsi członkowie skupili się w pełni na działalności Inoculation.

Unadulterated Perversity w szczególności powinien przypaść do gustu fanom: Hemdale, Carcass, Autopsy, Cianide, Mortician, Necrony, Hideous Mangleus.

ABRADED to:

Patric Pariano – perkusja

Evan Crouse – gitara

Mark Gallon – bass

Jon Gonzales – wokal

Tracklista:

1. Unadulterated Perversity 

2. Nothing Left to Lose

3. Putrefying Cunnilingis

4. The Hillsnatch

5. Capricious Anamnesis

6. They Die

7. Ontologically Recapitulated Phylogenesis

8. Forced Inoculation

9. Hide

10. Archetypal Emanations

11. Noxious Fumes

Dyskografia:

Descendants Of The Swamp ep (2018)

Abraded (2021)

Unadulterated Perversity (2023)

Unadulterated Perversity w wersji kompaktowej wraz z dedykowaną koszulką dostępny jest w sklepie SELFMADEGOD RECORDS pod tym linkiem

ABRADED online:

https://abraded-official.bandcamp.com/
https://www.instagram.com/abraded_official/

SELFMADEGOD RECORDS online:
https://www.selfmadegod.com
https://www.selfmadegod-store.com
https://www.facebook.com/selfmadegod
https://www.selfmadegod.bandcamp.com
https://www.instagram.com/selfmadegod_records

https://www.youtube.com/user/SelfmadegodRecords
Oracle
16676 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Newsy

Wieści od Sargeist

OracleOracle7 sierpnia 2010

Skomentuj