Skip to main content

Wydawca: Kaotoxin / Bones Brigade

Jajcarski grindcore może nie cieszy się takim powodzeniem jak ostatnimi czasy wieczorki kabaretowe w Dwójce, niemniej dobrze zagrany może dostarczyć wiele rozrywki.

Total Fucking Destruction postanowili niczym kabaretowy kwartet ponabijać się nieco z otaczającej rzeczywistości i z samych siebie. Niby jest tak jak w na grind’owe klimaty przystało: dwudziestosiedmiominutowy materiał z dwudziestoma siedmioma kawałkami i nie trzeba być asem z matematyki, żeby wyliczyć ile czasu średnio trwa jeden numer. Nie sposób opisać każdego kawałka z osobna, więc napiszę bardzo merytorycznie, że numery są raz lepsze, raz gorsze, raz dłuższe, raz krótsze. Nie jest to wypowiedz zbyt konkretna, ale doskonale odzwierciedla to, co znajduje się na „Hater” – nijakość. Grindcore powinien porywać, wykręcać, rzucać po ścianach i wyrywać ręce i nogi niestety Total Fucking Destruction nie zapewnia nam takich doznać… Pomimo faktu, że „Hater” to dopiero ich trzecie wydawnictwo, to najróżniejszych splitów nagrali całkiem pokaźną ilość, więc doświadczenie mają, ale niestety gdzieś umyka im autentyczność… Szkoda, bo potencjał jest. Nie ma co się rozpisywać, słaby jest ten album i nic tego nie zmieni.

Jeśli chłopaki dalej chcą podążać tą drogą to radzę wykupić sobie korepetycje u jakiejś czeskiej grind’owej ekipy – oni dokładnie wytłumaczą, na czym polega granie takich dźwięków.

Ocena: 3/10

Tracklist:

1. Weaponization of the Mega-Self
2. Crypto Apoptosis
3. Hate Mongering Pig Pandemonium
4. Everything You Need But Nothing You Want
5. 7 Billion Imaginary Deaths
6. It’s Only Attitude
7. Murdernumber
8. I Not Pose
9. If 9 Became 6
10. Repeat Repeatedly
11. Dudehammer
12. Thrashadelphia
13. Green Fire
14. Time Theft
15. Nekropunk
16. The Sunrise is a Lie
17. Meat Without Feet
18. Attack of the Supervirus 2049
19. Attack of the Supervirus 4863
20. Attack of the Supervirus 33 A.D.
21. Greenbleeder
22. Tony Hung Himself
23. Lovegrinder
24. Battle Command in Future War
25. A Cold and Lonely Place
26. Farewell Kiss
27. Human is the Bastard
Pathologist
1126 tekstów

Newsy

Toblakai debiutuje

PathologistPathologist20 lipca 2020

Skomentuj