Skip to main content

Wydawca: Hells Headbangers Records

Się mi zdaje, albo zostałem nadwornym recenzentem dokonań Pana Tomasza. I dobrze mi z tym, bez dwóch zdań, jak to śpiewał jakiś stary piernik wieki temu, hehe…

Tą razą moje peany i laudacje będą miały na celu celebrację prawdziwego rarytasiku. Albowiem „Demonical Communion” jest wydany na siedmiocalowym, przezroczystym winylu, dzielonym przez Throneum i Morbid Execution. Włączamy stronę A, na której czai się zło w postaci kawałka „Possession”. Chaotyczny i obskurny numer Throneum utrzymany jest jak zwykle w ich przypadku na kurewsko wysokim poziomie. Throneum brzmi w nim naprawdę potężnie, zwłaszcza w ponurych zwolnieniach. Należy zauważyć, że jest to stosunkowo długi utwór, jak mało kiedy u Throneum. No i oczywiście sound ma ten charakterystyczny zapach piwnicy. Okej, mija te kilka minut, zmieniamy stronę i już Thermonuclear Philosopher przekształca się w Uncle Morbid’a, zaś The Great Executor w Mr. Bomber’a. Takie przemiany to ja lubię, hehe. Tutaj już jest po pierwsze szybciej, po drugie bardziej niechlujnie, po trzecie bardziej w black metylowym stylu. Prostota nagrań Morbid Execution jest równocześnie ich zaletą, a surowizna – gratką dla tych, który lubią naturalne brzmienie perkusji i majtającego się między sznurówkami basu. Aha – i okładka Rafała Kruszyka rozdupcza! Nic kurwa dodać, nic kurwa ująć.

Bez zbędnego pieprzenia – piekielny kawałek winylu wart swojej ceny. Szukajcie, ku chwale Diobła!

Ocena: 9/10 i 9/10

Tracklist:

Throneum

1. Possession

Morbid Execution

2. Antichrist’s Cum

3. Bloody Mutineer

Oracle
16847 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Skomentuj