Skip to main content

Sławne na całym świecie kanibalistyczne rozrywkowe potwory i ogólnie radosne zakapturzone mutanty zespołu GHOUL wyłoniły się z głębin Creepsylvanii, by uwolnić swój minialbum pt. „Noxious Concoctions”. Premiera zaplanowana jest na 2 lutego 2024 roku za pośrednictwem wytwórni Tankcrimes. Pięciościeżkowe wydawnictwo stanowi pierwszy nowy materiał studyjny zespołu od czasu krytycznie docenionego albumu „Dungeon Bastards” z 2016 roku.

Wszystkie psalmy na „Noxious Concoctions” zostały strawione, rozkrojone, poddane fermentacji i skremowane przez członków zespołu GHOUL, z wyjątkiem „1-900-DTH-LINE”, pierwotnie skomponowanego przez Funerot. Materiał został nagrany przez Scotta Evansa w Antisleep Audio i Sharkbite Studios, zmasteringowany przez Dana Randalla w Mammoth Sound Mastering. Na płycie znajdują się również chóralne wokale The Moron Cavern Shakled oraz wokale „bagiennej wiedźmy” w wykonaniu Laurie Sue Shanaman.

Wokalista/gitara GHOUL, Digestor, oświadcza: „Po siedmiu długich latach wypełzliśmy z katakumb, by zaatakować wasze uszy, nosy i gardła minialbumem tak zgniłym, prowokacyjnym i przekraczającym wszelkie granice, że świat muzyczny może się nigdy nie podnieść. Poinformujcie swoich najbliższych, sporządźcie testament, dokonajcie wszelkich potrzebnych ustaleń, ponieważ Noxious Concoctions WAS zabić. Kupujący, bądźcie świadomi ryzyka.”

Przed premierą zespół udostępnia publiczności tytułowy utwór z minialbumu.

Digestor dodaje: „‘Noxious Concoctions.’ ‘Noxious Concoctions.’ ‘Noxious Concoctions.’ Spróbuj to powiedzieć pięć razy szybko. Nie da się. Nikt nie potrafi. A jednak jest ono przeznaczone, by figurować na każdej liście 'Najlepszych’ od teraz aż do końca samego czasu, który według mojego zegarka zbliża się w zawrotnym tempie. To się nazywa ironią. Sprawdźcie w słowniku. Wracając do tematu: wasz świat kończy się we krwi i płomieniach. I chociaż nie rozpaliliśmy ognia, będziemy wskazywać palcem i śmiać się, gdy płonie. Aha, skłamałem. Ogniozapalacz rozpalił ogień.”

https://www.creepsylvania.com
https://www.facebook.com/GhoulunaticsAsylum
https://www.instagram.com/ghoulofficial
https://www.tankcrimes.com
https://www.facebook.com/tankcrimes
https://www.instagram.com/tankcrimes
Oracle
16961 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Newsy

Nowy album Black Communion

OracleOracle27 sierpnia 2020

Skomentuj