Skip to main content

Cradle Of Filth wypuści swój nowy materiał dokładnie w Międzynarodowy Dzień Sklepów Płytowych (jest na świecie takie święto, celebruje się wówczas kupowanie PRAWDZIWYCH formatów, a nie zassiewanie MP3). Czyli 21 kwietnia. Wtedy to bowiem ukaże się „Midnight In The Labyrinth” – dwupłytowy album. Na pierwszym dysku znajdziemy, jak określa to wydawca „horrory, których narratorem jest Dani, a z niewielką pomocą przychodzi mu Sarah Jezebel Deva”, zaś na drugim dysku znajdziemy czysto orkiestralne i symfoniczne utwory. Wydawnictwo to opiewać będzie w osiem utworów zaczerpniętych z czterech pierwszych płyt kapeli. Łącznie ma być to siedemdziesiąt osiem minut wydanych ze znaczkiem Peaceville Records.

Oracle
16832 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Newsy

EPka Fōr za miesiąc

OracleOracle28 września 2013
AUREOLE
Newsy

Trzeci album Aureole

OracleOracle5 stycznia 2024

One Comment

  • onlygoodmusic pisze:

    Znaczy się odgrzewane kotlety w odświeżonej panierce. Ciekawe czy owe orchiestracje to jakaś kameralna cyknęła czy na pececie robione:p

Skomentuj