Skip to main content

Nowa płyta HULDER zatytułowana „Verses In Oath”, stworzona w ciemnych, zimowych miesiącach na Północnym Zachodzie, stanowi najbardziej majestatyczną, nieokiełznaną manifestację w dotychczasowej podróży zespołu ku podbiciu nowego terytorium, które jest podpalane i zdobywane mieczem i tarczą.

Podczas gdy Black Metal ewoluował w liczne odnogi i podgatunki aż do punktu niezrozumienia, HULDER jest stanowczo zakorzeniony w destrukcyjnej preeminencji, rytuałach i tradycjach tego gatunku, niosąc pochodnię jego korzeni i dziedzictwa. A mimo to „Verses In Oath” zadziwia złowrogim duchem twórczej autonomii i indywidualnej wolności niezbędnej do osiągnięcia wyniosłych wysokości tego gatunku.

Album został zmiksowany i zmasterowany przez Ahti Kortelainena w kultowym Tico Tico Studios w Finlandii, których przytłaczająca lista zasług sięga dziesięcioleci wstecz, obejmując takie zespoły jak Barathrum, Belial, Impaled Nazarene i Moonsorrow, między innymi. Wynik jest zarówno bezlitosny, dziki, jak i melancholijnie sugestywny; czarna krew na białym śniegu.

„Verses In Oath” zostanie wydany 9 lutego 2024 roku przez 20 Buck Spin.

Pierwszy utwór zatytułowany „Vessel Of Suffering” jest już dostępny do odsłuchu pod tym adresem:

https://www.20buckspin.com +++ https://www.facebook.com/20buckspin +++ https://www.instagram.com/20buckspinlabel +++ https://20buckspin.bandcamp.com +++ https://www.facebook.com/HulderUS +++ https://www.instagram.com/hulder_official

Oracle
16942 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Skomentuj