Skip to main content

Po długim milczeniu ukraiński kwartet Brutal Death Metalowy SCHIZOGEN wydał teledysk z tekstami do nowego singla „Out of the Light” za pośrednictwem kanału Slam Worldwide na YouTube. Utwór pojawi się na nadchodzącym, jeszcze niezatytułowanym, trzecim albumie zespołu, który zostanie wydany przez Willowtip Records.

„Singiel został napisany przed pełnoskalową wojną, która nastąpiła po bezpardonowej agresji Rosji na Ukrainę”, tłumaczy zespół. „Dlatego zajęło to znacznie więcej czasu, niż byśmy chcieli, ale mamy nadzieję, że docenicie efekt. Nie zamierzamy powiedzieć wam, o czym jest ten utwór, jakie znaczenia i uczucia w niego wkładamy, ponieważ według nas wszystko jest bardzo indywidualne. Dlatego wydanie ma formę teledysku z tekstami, gdzie każdy może zapoznać się z tekstem podczas słuchania kompozycji, przeżyć to razem z nami i doświadczyć swoich własnych emocji, swojej własnej wizji znaczeń zawartych w tym utworze.”

acebook.com/schizogen.ua

instagram.com/schizogen

schizogen.bandcamp.com

willowtip.com

facebook.com/willowtip

willowtip.bandcamp.com

instagram.com/willowtiprecords

twitter.com/willowtip

Oracle
16943 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

dizziness
Newsy

EPka Dizziness na taśmie

OracleOracle2 grudnia 2023
Recenzje

Mayhem „Daemon”

OracleOracle10 października 2019

Skomentuj