Skip to main content

Zaczynamy od końca. To znaczy od minionego piątku. Wtedy też za pośrednictwem Lupus Lounge (sublabel Prophecy Productions) wjechał split Tchornobog z Abbysal. Każdy z zespołów zaprezentował po jednym, kolsalnym kawałku (trwającym ponad 23 minuty!) oscylującym w materii black/doom metalu. Za okładkę do tego wydawnictwa odpowiedzialny Adam Burke zaś layoutem zajął się Łukasz Jaszak. Dla ciekawskich: Tchornobog jest w trackie tworzenia nowego krążka.

*****

A jeśli nadal jesteście ciekawi i znacie taki grecki death/thrashowy band jak Acid Death to wiedzcie, że zespół wkroczy do studia latem przyszłego roku celem rejestracji następcy wydanego w 2019 albumu „Primal Energies”.

*****

Pozostajemy w ciepłych klimatach ale przenosimy się nieco wyżej na południe, bo tam siedzi sobie włoski black/thrashowy Extirpation, który to w piątunio zapodał światu swój najnowsy mini album do odsłuchu. Mini nosi tytuł „The Endless Storm” i ukazał się dzięki Chaos Records na cd (wersja winylowa będzie, ale później).

*****

Jedziemy palcem po mapie do Polski. Tutaj sobie istnieje Entropia. Entropia proszę państwa wydaje nowy album. Następca wydanego cztery lata temu “Vacuum” będzie nosił tytuł „Total” i ukaże się za pośrednictwem Agonia Records 17 marca przyszłego roku. Na materiał złoży się pięc utworów. Okładkę tego wydawncitwa stworzył Zbigniew Bielak.

*****

To teraz przenosimy się do Niderlandów. God Dethroned – zapomniałem, że w ogóle taki zespół jest, bez kitu – wyskoczy niebawem z nowym signlem! Dzięki podpisaniu cyrografu Atomic Fire Records zespół wyda ten kawałek już drugiego grudnia. Taki tam nius

*****

Jak to mówił pewien, ekhm, klasyk: zawracamy w tył. Niemiecki black metalowy Vampyric Tyrant wyda 21 grudnia swój nowy materiał. Będzie to EPka „Zorn und Hass” na którą złożą się cztery utwory trwające łącznie dziewiętnaście minut. Wydawcą będzie Purity Through Fire Records. Poniżej można sprawdzić jedną z kompozycji. 

*****

A propos nowości. Zajebista sprawa. W drodze jest nowy album Arditi. Materiał ma się ukazać 11 lutego dzięki Blooddawn Records i będzie nosił tytuł „Emblem of Victory” . Album dostępny będzie na kompakcie, winylu oraz na taśmie i złoży się z ośmiu kompozycji.

*****

Teraz debiut. Dwudziestego czwartego stycznia nakładem Xtreem Music ukaże się debiutancki pełniak death/thrashowego Sarkasm. Za heblami w niemieckim Unisound Studios siedział Dan Swanö więc o mastering nie trzeba się martwić. Materiał który będzie dostępny na winylu oraz na cd składać się będzie z jedenastu utworów. Gościnnie na wokalu pojawił się Luc Lemay z Gorguts.

*****

„Shattered Memories From a Distant Past” taki tytuł będzie nosił split Mantiel / Wampyric Rites, który ukaże się nakładem Inferna Profundus Records! Materiał będzie dostępny na przełomie lutego i marca przyszłego roku jako limitowany winyl oraz cd.

*****

Skoro mówimy o przyszłym roku. Redefining Darkness Records wyda 20 stycznia nowy materiał death metalowego Faithxtractor. Czwarta duża płyta zespołu będzie zatytułowana „Contempt for a Failed Dimension” i złoży się z siedmiu kompozycji. Zostały nagrane w Mercinary Studios. Okładkę stworzyło Nayla Darkart.

*****

I na zakończenie:

Łysy
806 tekstów

Grafoman. Koneser i nałogowy degustator Browaru Zakładowego. Fan śmierć, jak i czarciego metalu, którego słucha od komunii...

indoctrinate
Newsy

Indoctrinate debiutuje

OracleOracle24 lipca 2020

One Comment

Skomentuj