Skip to main content

Tydzień przerwy w nadawaniu czas zakończyć, byłem sobie tu i tam. Robiłem to i to. I chuj wszystkim do tego. Jedziemy z tym gównem.

Na początek Finowie z Curse Upon A Prayer wjeżdżają z wydaniem czwartego krążka “The Worship: Orthoprax Satanism”. Materiał ma się ukazać 26 licpa za pośtednictwem The Cursed Order na cd. Natomiast Folter Records pchnie ten materiał na winylu oraz na taśmie. Do sieci wrzucone zostało też muzyczne wideo z lirykami.

*****

W piątek ukazała się epka Niderladzkiego, black / death metalowego Lucifericon. Jeśli przegapiliście wydanie spokojnie. Odsłuch możecie zrobić poniżej a potem zamówić swoją kopię na 12” calowym winylu w Invictus Productions, za pośrednictwem której to ukazała się prezentowana epka/

*****

Kto się nie załapał, ten może zacierać rączki. Wydana w 2022 roku epka Kolumbijskiego Funeral Vomit pod tytułem… „Funeral Vomit” ukaże się ponownie 27 sierpnia za sprawą Xtreem Music na cd oraz na winylu. Materiał prócz 6 programowych utworów będzie zawierać dwa dodatkowe utwory, którym jednym z nich jest cover Mayhem.

*****

Zostajemy w kraju koki. Czwarta płyta kolumbijskiego Carnivore Diprosopus ukaże się ze znaczkiem Comatose Music. Album będzie nosił tytuł „Rise of the Insurrection” i ukaże się na kompakcie 9 sierpnia. Złoży się nań dziewięć brutal death metalowych numerów. Całość będzie trwała trzydzieści trzy minuty.

*****

“Infinite Evolution” taki tytuł będzie nosić czwarty materiał Amerykanow z thrashowego Blood Feast. Krążek wyda Hell’s Headbangers 12 lipca na cd, winylu i na taśmie. Na materiale usłyszymy dziewięc numerów.

*****

Jesteśmy dopiero w połowie, a już mi się nie chce…

Black/thrashowy Demiser (to te typy z foto tego wydania) wyda swój nowy album pod skrzydłami Metal Blade Records. Amerykanie na albumie zatytułowanym „Slave To The Scythe” zamieszczą dziewięć kawałków. Będzie to druga płyta w dyskografii zespołu, powstała w Seaboard Recording Studio. Premierę zaplanowano na 23 sierpnia.

*****

Trzecia płyta włoskiego Kryptonomicon ukaże się ze znaczkiem Punishment 18 Records. Krążek będzie nosił tytuł „Daemonolatria” i będzie trwał niecałe czterdzieści minut. Znajdzie się na nim dziesięć black/death metalowych numerów. Okładkę stworzył Paolo Girardi. Można już sprawdzić jeden numer, a całość dostępna będzie od 30 czerwca.

*****

Okej, tyle na dzisiaj…

Łysy
818 tekstów

Grafoman. Koneser i nałogowy degustator Browaru Zakładowego. Fan śmierć, jak i czarciego metalu, którego słucha od komunii...

One Comment

  • sracz pisze:

    panie łysy i inne wujki w chaosvaulta————dawajcie tutej wiency BM i to takiego ze podziemia———–a nie tyko nudniawy dm we kółko

Skomentuj