Skip to main content

Na początek Spiter. 24 maja za pośrednictwem Hell’s Headbangers ukaże się nowe mini cd tych black / punkowców. Krążek będzie nosił tytuł „Enter The Gates Of Fucking Hell” i znajdzie się na nim sześć numerów, które zamkną się w niecałych 27 minutach grania. Materiał będzie można dostać na cd oraz na taśmie. Wersja winylowa ma wjechać 26 lipca. Preordery można klepać tutaj.

*****

Miesiąc wcześniej, bo 28 czerwca również Hell’s Headbangers wyda czwarty album Winter Eternal. Następca wydanego w 2021 „Land Of Darkness” będzie nosił tytuł „Echoes of Primordial Gnosis” i pojawi się na cd oraz na winylu. Znajdziemy na tym krążku łącznie osiem numerów, które trwać będą razem niecałe 34 minuty.

*****

Tydzień wcześniej – 21 czerwca – pojawi się trzeci pełniak norweskiego, black metalowego Unholy Craft. “Saa Mørkt, Saa Mektig” na który złoży się osiem numerów o łącznym czasie trwania 37 minut. Za wydanie tego materiału na cd oraz winylu odpowiadać będzie Purity Through Fire.

*****

Do sieci wypłynął kolejny numer z nadchodzącego drugiego długograja Tzompantli. Dla przypomnienia. Krążek będzie nosił tytuł “Beating The Drums Of Ancestral Force” i ukaże się już 17 maja nakładem 20 Buck Spin.

*****

“Culto Licántropo Eterno” taki tytuł nosi druga epka kolumbijskiego Culto Licántropo. Materiał ten pojawił się za sprawą Sacrilegio Records. Na materiale znalazły się dwa kawałki.

*****

30 kwietnia Norma Evangelium Diaboli wyda na świat trzeci materiał Szwedów z Lifvsleda. Na “Evangelii Härold” znajdzie się osiem numerów. Materiał wyłapiemy na cd, taśmie oraz w gatefoldzie.

*****

Francuzi z death metalowego Ad Patres wydadzą swój trzeci materiał zatytułowany “Unbreathable” już 7 czerwca nakładem Non Serviam Records na cd oraz na winylu. Złoży się na niego dziesięć numerów. Za okładkę odpowiedzialny jest Yohan “Haash” Hühner.

*****

Mystif Festival dorobił się swojego hymnu. Odpowiedzialni za niego są zespół Lucifer oraz Joakim Nilsson (z Graveyard). Utwór nosi „I Would Follow You Babe” i jest on tak naprawdę przeróbką kawałka naszego polskiego Brakeoutu „Poszłabym za tobą”. Za przekład na język Shakespeara odpowiedzialny jest Filip Łobodziński, znany m.in. z przekładów i wykonań utworów Boba Dylana, ale też tłumacz chociażby biografii Slayer. Utwór ten znajdzie się na siedmocalowym winylu zapakowanym w gatefold, który będzie można zakupić na festiwalu (limit w ilości 666 sztuk).

*****

I to tyle na dzisiaj…

Łysy
802 tekstów

Grafoman. Koneser i nałogowy degustator Browaru Zakładowego. Fan śmierć, jak i czarciego metalu, którego słucha od komunii...

Skomentuj