Skip to main content

 

Wydawca: Folter Records

Proszę siadać! Pan w niebieskiej czapeczce schowa te jajka na twardo. Klimatyzacja się zepsuła, wystarczy, że będzie gorąco jak w piekle nie musi do tego śmierdzieć! Wszyscy już? Świetnie. Rozpoczynamy zwiedzanie głów muzyków Lugubre.

 

Jak państwo doskonale słyszą i też widzą, umysły Holendrów wypełnione są tylko i wyłącznie black metalem. Możecie się spokojnie rozejrzeć, tu raczej zgubić się nie można. Wszędzie jest prosto, żadnych odnóg nie ma. O, widzę że Pan znudzony. Że nic ciekawego i to już Pan widział i słyszał wiele razy? Nikt nie kazał zapisywać się na wycieczkę. Panie, przecież to nie moja wina, że umysły muzyków Lugubre są tak oporne na wszelkiego rodzaju dodatki, chociażby death czy thrash metalowe. Uparły się rzeźbić black i nic na to nie poradzimy. Pan się ciesz, że synapsa odpowiedzialna za brzmienie jest tak rozwinięta i dzięki temu wiadomo, kogo i za co Lugubre  nienawidzi. Wszystko dobrze słychać. Chaos kontrolowany, to i lepiej i szybciej się zwiedza. Słucham? Nie, moja droga wampirello, tu nie ma klawiszy. Nie, żeńskiego wokalu też brak. Tak, pomyliłaś wycieczki, ale może się czegoś nauczysz i będą z Ciebie ludzie. Pan w niebieskiej czapeczce weź pan te jajka i wsadź sobie. Tak, tam. Z nudów Pan jesz? A co ja na to poradzę. To last minute. Było napisane, że atrakcji za wiele nie będzie. Przynajmniej wiadomo czego się spodziewać. A skoro promocja, to i towar lekko nadpsuty i świeci się tylko na obrazku. Nie podoba się to wysiadać. No tak myślałem. Co za kurwa klienci. Ponarzeka, że już takie umysły widział, że nic nowego, a i prosto, bez wodotrysków, a i tak na następne wycieczki pojedzie. Bo to jednak się człowiek przyzwyczaił i lubi sobie popatrzeć, tfu, posłuchać.

 

Dziękuje bardzo, koniec wycieczki. Z lewej strony sklep z pamiątkami. Paniom polecamy małe gumowe szatanki ze święcącymi penisami. Dla panów mamy koszulki z napisem „10 lat w służbie Szatanowi”. Kolegom z pracy się będzie można pochwalić.

Ocena: 5.5/10

Tracklist:

01. Chaoskult
02. Enslavement
03. Musterd Gas Ambrosia
04. Exterminate
05. Blade to Blade
06. Twilight of the Weapon
07. Via Negativa
08. Supreme Ritual Genocide
09. Seperation of the Flesh

Ef
4473 tekstów

Cyniczny i złośliwy chuj. Od zawsze.

Recenzje

Eadem „Luguber”

PathologistPathologist6 listopada 2018

One Comment

Skomentuj