Skip to main content

Wydawca: War Productions

Ale mi się gratka trafiła. Takiego splitu to jeszcze nie słyszałem. Jest to składak dwóch kapel z Kolumbii, co już samo w sobie jest egzotyczne, ale jak by tego było mało jest to split kapel, w których grają same niewiasty! Z prawdziwą przyjemnością przedstawiam piękne panie z zespołu Lucifera i równie dystyngowane białogłowy z kapeli Virgin Killer.

Wyśmienita jest to produkcja jednak wyłącznie dla koneserów klasycznego alkoholowego Thrashu o naleciałościach w stylu Heavy. Zajebiście chujowa jakość nagrań połączona z fatalnym garażowym brzmieniem sprawia, że i ja mam ochotę się najebać w towarzystwie tych pięknych pań, hehe. Nie mieści mi się w głowie że dziewczyny mogą grać taką muzykę i do tego tyle pić (słychać ten autentyzm i hektolitry wypitego … czymkolwiek oni się tam w tej Kolumbii raczą). Znam laski, które potrafią wypić dwa razy więcej wódki niż ja, ale żeby od razu czcić pijaństwo poprzez muzykę? Ale może jeszcze słów kilka o samej muzyce: część splitu zajęta przez Lucifera to kawał naprawdę wściekłego pijackiego Thrash Metalu z prostymi riffami, prostą melodią i silnym prawym prostym prosto w pysk. Nie ma tu kompromisu, nie ma litości jest wściekłość, może alkoholu i cover Kreator na deser. Natomiast Virgin Killer daje nam już mniej zajebistego kopa, ale w dalszym ciągu jest to mocne pierdolnięcie opierające się tym razem na starym, dobrym i niezawodnym Heavy Metalu. Trzy numery studyjne z podobnie fatalnym brzmieniem hehe oraz dwa numery live z jeszcze bardziej spartolonym sound’em.

Nie będę ukrywał: materiał wyłącznie dla koneserów takiego grania i taniego wina. Z tą różnicą, że po przyjęciu nawet sporej dawki muzyki tych dwóch kapel nie ma się kaca a po winku z najniższej półki… Kto pił ten wie hehe.

Ocena: Lucifera: 8,5/10, Virgin Killer 7/10

Tracklist:

1. Lucifera – Destruyendo sin piedad
2. Lucifera – Hijas de la oscuridad
3. Lucifera – Miserables esclavos
4. Lucifera – Guerra infernal
5. Lucifera – Caos
6. Lucifera – Intro + Tormentor (Kreator)
7. Virgin Killer – Killer
8. Virgin Killer – Heavy metal
9. Virgin Killer – Let’s kill ’em all
10. Virgin Killer – Maldito traidor
11. Virgin Killer – Poseidos (en vivo)
12. Virgin Killer – Killer (en vivo)
Pathologist
1126 tekstów

the decayed
Newsy

Nowy album The Decayed

OracleOracle16 sierpnia 2022

Skomentuj