Skip to main content

Wydawca: Planet Metal

Proszę, a wydawałoby się, że single w metalu wymierają śmiercią naturalną… No ale to heavy metal w starym stylu, to i wydawnictwa nie mogą sprawdzać się jeno do zassania numeru z netu.

High Spirits to kapela pochodząca z Chicago, która w ten jakże klasyczny format upchnęła dwa kawałki soczystego heavy metalu wymieszanego z hard rockiem. High Spirits nie chce tu osiągnąć Himalajów oryginalności, ani też Rowu Mariańskiego brutalności. Ot, skrzyknęło się kilku kumpli na browara, a że mieli przy sobie instrumenty pojammowali trochę i tak wyszedł im ten singiel. Trochę mamy tu ducha Iron Maiden (ale to głównie w solówkach), zdecydowanie więcej tu hard rocka i to nawet takiego w stylu Steppenwolf. Do tego teksty o dupie Maryni. Nic tylko pędzić motorem przez dajmy na to prerię, lub jak ktoś nie ma pod ręką, to na przykład trasę Tarnów – Kraków z blond laseczką za plecami i High Spirits w tle. Taka asfaltowa sielanka, film drogi czy rock and roll. Po prostu.

Jako, żem prosty, to kupuje to co oferują mi chłopcy z High Spirits. Bez nadęcia i bufonady – prosto, rockowo i do przodu.

Ocena: 8/10

Tracklist:

1. Let’s Rock

2. Running Home
Oracle
16832 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Newsy

Wieści od Decimation

OracleOracle29 października 2014
mooncitadel
Newsy

Kompilacja Mooncitadel na CD

EfEf21 października 2018

Skomentuj