Skip to main content

Wydawca: Butchered Records

Z nowym wydawnictwem uderzyli Tanowianie z Hell United. Sprawdźmy więc, co nam tam upichcili… Hmm.. cóż, danie choć częściowo odgrzewane, dalej smaczne.

Abhorrence Majesty”, bowiem tak się nazywa nowy pomiot kapeli to sześć numerów – zasadniczo to podstawowy materiał na epce ociera się o klimaty Immolation czy Azarath – brutalny i bluźnierczy death metal o konsytstencji smoły. Całość brzmi potężnie i nieważne, że od nagrania tegoż minęły dwa lata – muzyka zawarta na „Abhorrence Majesty” skopało moją dupę, aż boli. Nawet stare kawałki nieźle się wkomponowały w całość albumu – zasadniczo słuchacz może nawet nie zdawać sobie sprawy, że słucha raczej kompilacji utworów o różnej prowieniencji. Bo mamy tutaj i nowe kawałki, kawałk nagrane jeszcze pod szyldem Eclypse, cover Bathory plus jeden ukryty numer. W zasadzie, to nie wiem po chuj pisać w booklecie „Hidden Track by Odi Van Legion”, bo taki on wtedy „hidden” jak z Kaczyńskiego mąż stanu. Ale to nie mój problem, zwłaszcza, iż wspomniany utwór jest naprawdę niezły – mroczny, wkurwiony industrial. Zaś trzon tej epki, to jak już nadmieniłem, death metal z masą różnorodnych motywów gitar, w większości szybkim tempem (może poza „Worship Me”, gdzie mamy trochę wolniejszego grania) i diabelskimi wokalami o równie różnorodnej barwie. I tak niecałe pół godziny mija jak z bicza strzelił.

Przypierdoliło Hell United z grubej rury. Mam nadzieję, że wysoka forma trzyma się u nich dalej i wkrótce usłyszymy całkiem nowe pomysły Diabłów z Południa.

Ocena: 8/10

Tracklist:

1. Intro
2. Manifestation of V Stabbing Wounds
3. …and Heavens Wept
4. New Führer
5. Worship Me
6. The Return of the Darkness and Evil
Oracle
16832 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Newsy

EP-ka od Vokodlok

PathologistPathologist11 maja 2020

Skomentuj