Skip to main content

Minęło niemal trzy lata od ich uznanej debiutanckiej płyty „Bang to Rights”, ale HEAVY SENTENCE powracają z DYING VICTIMS Productions z szybkim i niezwykle satysfakcjonującym singlem 7-calowym zatytułowanym „Warriors of Madness”.

Zawierający trzy zupełnie nowe i ekskluzywne utwory, „Warriors of Madness” utrzymuje cały urok tego pierwszego pełnometrażowego albumu – zmyślnie energetyczny mid-tempo HEAVY METAL szorstkością przesiąknięty duchem punka, podobnie jak w tamtych wczesnych dniach NWOBHM – ale delikatnie zmienia biegi, „dopieszczając” ten uliczny puls produkcją, która jest gęsta, czysta, a jednak jakoś brudniejsza niż już wyjątkowo brudny „Bang to Rights”. Jak można było się spodziewać, w obu przypadkach HEAVY SENTENCE utrzymuje charakterystyczny hymniczny charakter, a dwa pierwsze utwory pędzą i paradowią jak wczesny Motörhead z lat 80. Ale cena biletu jest warta strony B, „Give Yourself to the Night”: nastrojowy „epos” trwający pięć minut, ściga się jak północny wampir, w równym stopniu wabiony i rozkazujący. Dołącz do tych Wojowników Szaleństwa jak najszybciej!

Premiera 19 stycznia.

www.dyingvictims.com
https://dyingvictimsproductions.bandcamp.com/

Oracle
16952 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Newsy

Emerged debiutuje

OracleOracle4 marca 2015

Skomentuj