Skip to main content

Dwa single wydane z debiutanckiego albumu Fathomless Ritual zdobyły ogromne uznanie, a teraz długo oczekiwane pre ordery tego wydawnictwa są już dostępne. To najwyższej jakości, mroczny, brudny i zawiły death metal dla fanów Demilich, Diskord, Cryptworm, Dead And Dripping i innych.

Z maniakalną radością Fathomless Ritual odtwarza szaleńczy rodzaj death metalu stworzony przez takie zespoły jak Demilich, nadając mu jednocześnie własny brzydki, brudny sznyt. Posiadając doświadczenie w zespołach takich jak Gutvoid, Fumes, Pukewraith, jedyny mózg zespołu, B. Dean, zna się na death metalu i wie, jak najlepiej uzupełnić ten konkretny styl, nie niszcząc jego istoty czy też atrakcyjności. Bez próby obalenia bogów, podjął świadomy wysiłek, aby sprawić, że dźwięk stanie się bardziej ekstremalny i aktualny w jego własny sposób, i pod tym względem działa to niesamowicie dobrze. To album, który powinien ucieszyć każdego fana podziemnej muzyki death metalowej.

Album ukaże się 1 marca dzięki Transcending Obscurity Records.

Official Site
Fathomless Ritual Bandcamp
New EU Store
US Indiemerch Store
Fathomless Ritual Facebook
Fathomless Ritual Instagram
Oracle
16940 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Newsy

Wieści od Phobophilic

OracleOracle5 września 2019

Skomentuj