Skip to main content

Istnieje black metal i death metal. A potem mamy NECROWRETCH – zespół łączący najlepsze elementy obu światów w muzykę tworzoną prosto z otchłani piekła. Ustanawiając swój kierunek poprzez wydawnictwa takie jak 'Satanic Slavery’ i 'The Ones From Hell’, NECROWRETCH wraca i jest gotów otworzyć nowy rozdział ognistych blast beatów i skręconych riffów gitarowych.

Dziś zespół ogłasza wydanie swojego piątego pełnometrażowego albumu zatytułowanego ’Swords of Dajjal’ wraz z nowym singlem. Kontynuując swoją eksploracyjną podróż satanizmu i antyteistycznej ikonografii, ten nowy album pełni rolę muzycznego przejawienia samego Antychrysta.

Nowy singiel „Numidian Knowledge” to burzliwe połączenie podwójnej stopy frenetycznie dostarczanej przez N. Destroyera, skrajnych riffów gitarowych odkrywanych przez W. Cadavera i przerażających linii wokalnych wykonanych przez Vlada.

„Mądrość tkwi poniżej wielkiego Imedjasena… Mówi się, że ten, kto złamie pieczęć, będzie obdarzony nieskończonym szczęściem… Ale jego dusza będzie skazana na niekończące się cierpienie”.

Premiera – 2 lutego nakładem Season of Mist.

https://redirect.season-of-mist.com/NecrowretchSwords

Oracle
16664 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Newsy

Debiutancka płyta Thraw

OracleOracle8 października 2013

Skomentuj