Skip to main content

No to się porobiło. Przekazujemy wieść: „Potrójne uderzenie z Samego Piekła! Trzy nieświęte hordy Ponad 45 minut palenia żywcem religijnego ścierwa w imię ciemności! Czarna sztuka w Najczystszej postaci. Diabeł, Zło, Śmierć oraz Cierpienie! CD limitowany do 1000 szt. Herezję szerzą Death Dealers Association & Merciless Death Produktion. Cena – 19,99zł wymiana możliwa a nawet bardzo poszukiwana sample do odsłuchu„. A hordy te to: T.S.M.E.D., Decline i Aryman. Krążek zaś nosi tytuł „Całopalenie”.

Oracle
17136 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Newsy

Drugi album Reveal

OracleOracle13 października 2016

One Comment

  • Ten TSMED znam z podwórka, ponieważ mieszkają rzut beretem ode mnie i często grywają w okolicy. Teksty co prawda mają rozbrajające, jednym z ulubionych wyrazów tych ludzi jest chyba słowo „ścierwo”, ale muzykę grają całkiem przyjemną. Zakorzeniony mocno w Norwegii lat ’90 black, który nic nowego do tematu nie wnosi, może też jakoś nie porywa, ale jest zagrany bardzo solidnie i z pasją. Bardzo przyjemnie się tego słucha na żywo.

Skomentuj