Skip to main content

Rzadka, wyprzedana Kolekcja Demo od black metalowego Merrimack wznowiona! Oficjalne wznowienie z okazji 20-lecia istnienia! MERRIMACK to jedna z czołowych francuskich grup black metalowych! Zespół wydał 5 pełnometrażowych albumów na Moribund Records i Season of Mist, koncertując intensywnie na całym świecie jako support dla takich gigantów jak Marduk, God Dethroned i Mayhem! Moribund Records z dumą wznowił ich kultowy i rzadki album kompilacyjny „Obsecrations To The Horned”, pierwotnie wydany przez wytwórnię w 2004 roku, a wyprzedany od 2012 roku po wyprzedaniu pierwotnego nakładu 3000 egzemplarzy! Ten klasyczny album został teraz wznowiony w specjalnym limitowanym nakładzie 500 kopii na całym świecie. Niepokonani przez czas ani trendy, MERRIMACK są świadectwem trzydziestoletniej historii francuskiej sceny metalowej! Kłaniajcie się i oddajcie hołd!!!

Dostępna od 26 stycznia nakładem Moribund Records.

Oracle
16940 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

2 komentarze

  • Przelacznik pisze:

    Serio musicie coraz częściej korzystać z translatora? Przecież to jest tak koślawe, że nie nadaje się do czytania. Składnia, odmiana, szyk, nic w tych tekstach z translatora nie funkcjonuje. Nie idźcie tą drogą.

  • anna33 pisze:

    Zgadza się, czytać się tego nie da. Pierwszy lepszy z brzegu przykład: „a wyprzedany od 2012 roku po wyprzedaniu pierwotnego nakładu 3000 egzemplarzy!” W jakim języku jest to zdanie??? Coraz częściej widzę tutaj takie potworki z translatora, jak tak dalej pójdzie to nie będzie po co tu wchodzić.

Skomentuj