Temple Desecration “Communion Perished”

Temple Desecration  Communion PerishedWydawca: Iron Bonehead Productions

Aż dziw bierze, że w polskim podziemiu egzystują takie plugawe twory, o istnieniu których wie zaledwie garstka. Dopóki nie wydadzą czegoś na powierzchnię, ciut szerszej publiczności…

Tak właśnie stało się z Temple Desecration z Tychów. Nie słyszałem o nich dopóki nie przyszło promo z Iron Bonehead Productions. Wiedziony ciekawością (a ta wiadomo dokąd prowadzi) rychło włączyłem „Communion Perished”. Po dobrym intro z „Matki Joanny od Aniołów” (tak mi się wydaje) zostajemy przysypani gruzem, niczym cygan w stołówce. O chuj, lubię trafić od czasu do czasu na taką morderczą kapelę. Black/death metal niskich lotów – niskich, bo całość trąci wszelkiej maści piwnicami kryptami, bunkrami… Kurwa, Temple Desecration nie bierze jeńców w tym szaleńczym pędzie – a jak już się zatrzymają to jedynie po to, żeby policzyć zwłoki i poskakać po ich ciałach. Dla maniaków kapel a’la Bestial Raids, Blasphemy, Black Witchery i im podobnych „Communion Perished” będzie jak znalazł. Tutaj nie ma przebaczenia, jest tylko śmierć i zniszczenie.

Dwa kawałki rozpierdalają mnie w cząsteczki jak sprofanowaną tablicę nagrobną. Mocarne kilkanaście minut, które można zapętlać i zapętlać. Na kolana!

Ocena: 9/10

Tracklist:

01. Ghoul Prayer

02. Apotheosis

Autor

12252 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

2 komentarze

  • Gawiedź masturbuje się Odrazamia,Furiami i setkami ich nikomu niepotrzebnych projektów a takie perełki przechodzą koło ich garbatych nosów zupełnie nie zauważona!

  • to takie małe Cultes Des ghoules… as to jest akurat komplement, bo to dobra droga… czekam na LP

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *