Midnight / Shitfucker „Midnight / Shitfucker”

Midnight  ShitfuckerWydawca: Hell’s Headbangers Records

Różne odpychające mariaże widziałem, różne pary, które dobrały się chyba w kolejce po tanie wino, zdegenerowane do granic możliwości. Ale to małżeństwo jest jednym z bardziej patologicznych związków ostatnimi czasy.

Panem młodym jest Midnight. Wiecznie zapijaczony, oglądający się za każdą dupą rzezimieszek. Wniósł do tego związku czarny speed metal, który przejawia się tym, że lubi ślubnej zajebać pod oko szpadlem. Jest dziki, ale o dziwo – to co mówi, wpada nam w ucho. W zasadzie od zawsze jest taki sam i za to chyba lubią go wszyscy na skwerku, mimo że faktycznie jest czasem trochę nieokrzesany. Chuj, też byście byli, z taką babą. Ksywę na ośce ma Shitfucker, bo pewnie lubi przyjmować w anus. Pasuje do małżonka, choć w obrzydlistwie nawet go przewyższa – wystarczy że posłuchacie barwy jej głosu, zaflegmionego od dziesiątek fajek wypalanych za dnia, przepijanych tanim sikaczem za pieniądze z socjala. Drze ryja jeszcze bardziej niż jej druga połowa, jeszcze bardziej widać, że z niej taki brudny punk/metalowiec. Ale zaiste – razem na tym obrazku cieszą oko. A przede wszystkim ucho. Ich zbliżenie trwa dość krótko, siedem minut i po krzyku. Przy tych siedmiu minut mamy ordynarne nadupczanie – oby były z tego dzieci. Nowe dzieci, nowy socjal, nowe spółkowanie. 

A tak serio – każdy kto zna i ceni dorobek Midnight i Shitfucker będzie zapewne kontent. Muzyka nie zmieniła się ani na jotę. 

Ocena: 8/10

Tracklist:

Side A
1. Midnight – Sadist Sodomystic Seducer  
Side B
2. Shitfucker – Nightmare (pt. 2)

 

Autor

11622 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *