DeathEpoch „Abysmal Invocation”

Wydawca: Putrid Cult

A to ci spora niespodzanka! Znany wszystkim wydawca Morgul przeprosił się z gitarą i postanowił wspólnie z Lordem K. nagrać jeżdżące szambo zagłady niebiorące jeńców. Twór ten ochrzcili DeathEpoch, a długograj zaś wabi się „Abysmal Invocation”.

I szczerze powiedziawszy, to nie mam kurwa pytań. Zmiótł mnie ten materiał momentalnie. Nie jest to typowy war metal, który możecie sobie poszukać na youtubie. Chłopy postanowiły dodać coś specjalnie od siebie, by ich materiał wyróżniał się spośród wielu. Niektóre utwory poprzedzone są wbijającymi w mózg elektronicznymi wstawkami oraz mielącym industrialem. Duch wojny jest tutaj wyczuwalny od początku do końca. Rozpierdol gwarantowany! Tu nie ma przerwy na oddech, wsiadaj chłopie w czołg i napierdalaj do kobiet i dzieci. Nie bierzemy żadnych jeńców! Gitary mielą, chłoszczą i smagają niczym bat plecy słuchacza. Dodajmy do tego jeszcze przebrzydły wokal Lorda K. i mamy przepis na sukces. Nikt tutaj nie pieścił się, by upiększyć ten materiał te dziesięć hymnów zostało nagrane raz, ale porządnie. Zdarzają się jakieś małe potknięcia, czy trochę przytłumiona perkusja, ale bije z tego szamba prawdziwa pasja i oddanie. Żeby podkręcić jeszcze bardziej atmosferę zgnilizny, do niektórych wałków swoje wokalne trzy grosze użyczyły takie osobistości jak K. Stanley z Diocletian, Vincent Crowley z Acheron, czy też Mark of the Devil z Coultes Des Ghoules. To nie miało prawa się nie udać!

Rozpierdol, śmierć i zniszczenie. Lepiej nie będzie. Polecam i pozdrawiam.

Ocena: 9/10

Tracklista:

1. ABYSMAL INVOCATION I

2. GENOCIDE I

3. GENOCIDE II

4. ABYSMAL INVOCATION II

5. GENOCIDE III FEAT MARK OF THE DEVIL COULTES DES GHOULES

6. GENOCIDE IV

7. GENOCIDE V FEAT VINCENT CROWLEY ACHERON

8. SODOM BOMBENHAGEL FEAT K STANLEY DIOCLETIAN

9. ABYSMAL INVOCATION III

10. ACHERON AVE SATANAS

Autor

216 tekstów dla Chaos Vault

Główny ekspert w dziedzinie szkalowania, lubujący się w czarnym metalu oraz wszelakich ambientach i innych wybrykach natury.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *