Armagedon „Invisible Circle + Dead Condemnation”

armagedonWydawca: Thrashing Madness Productions

W zasadzie o tej płycie powiedziano już tak wiele, że co ja tu mogę, malutki żuczek, który miał siedem latek w momencie, gdy zespół wydawał zamieszczone tutaj demo.

No ale o wznowieniu zawsze napomknąć można. A to jest świetne, za co brawa należą się Thrashing Madness Productions. Co prawda jakieś dziesięć lat temu ukazało się już coś podobnego, ale ludzie szmerzą, że to raczej bootleg i same kapele nie były zeń zbyt zadowolone. Tutaj myślę nie mają z czego narzekać. Dwa materiały Armagedon – demo Dead Condemnation” oraz debiutancki „Invisible Circle” wtłoczone na ten kompakt wyrywają paznokcie i bronią się w każdej sytuacji – co do tego nie ma wątpliwości, jeśli ktoś takowe ma, niech zastanowi się nad sobą. Samo wydanie również mniodzio. Sporo starych fotek, teksty, bardzo fajny papier książeczki (ja z tych, których rajcują takie rzeczy jak zapach płyty albo to, jaki w dotyku jest booklet). Trochę szkoda, że nie znalazło się tu miejsce na jakieś skany starych wywiadów czy więcej nieoficjalnych fotek, ale nie można ponoć mieć wszystkiego. Mnie cieszy już sam fakt posiadania tego na srebrnym krążku, choć i taśma z „Invisible Circle” gdzieś tam w szufladzie leży, hehe. Muzycznie katować można się tym nonstop i tylko żal mi duszę ściska, że ostatni album zespołu z północy Polski nie jest tak dobry, jak te dwa materiały. Ale mówią, że od przybytku głowa nie boli, więc nie ma się co rozwodzić, tylko pisać na Kraków o swoją kopię. Teraz, a nie zaraz.

A od siebie powiem tak, totalnie subiektywnie – fajnie jest mieć patronat nad takimi wydawnictwami. Naprawdę kurwa fajnie!

 

 

Autor

12146 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *