Skip to main content

SELFMADEGOD RECORDS przedstawia Slough Of Despair, debiutancki album włoskiego deathmetalowego projektu SLUDGE KEEPER. Singlem promującym wydawnictwo jest Mud Keepers.

SLUDGE KEEPER to deathmetalowy projekt studyjny założony przez Andrea Tocchetto (Inverted Matter) w północno-wschodniej części Włoch w 2020 roku. Pomocy przy nagraniu Slough Of Despair udzielili gościnnie perkusista Kevin Paradis (Benighted, Mithridatic) oraz niezawodny Marco Mastrobuono na basie.Poszukując inspiracji w uniwersum doom metalu,SLUDGE KEEPER prezentuje death metal spod znaku Hate Eternal, Morbid Angel, Internecine i Vitriol, łącząc atmosferycznie kroczące średnie tempa z gwałtownymi erupcjami wściekłej dźwiękowej agresji

.
Mud Keepers jest dostępny do odsłuchu pod tym linkiem

Nagrany w latach 2020-2022 Slough Of Despair jest w pełni autorskim materiałem Andrea Tocchetto, który oprócz stworzenia muzyki i napisania liryków wyprodukował całość. Tocchetto odpowiedzialny jest za zagranie wszystkich gitar rytmicznych oraz wokali nagranych w Badrum Studio z Jasonem Nealy’m i Marco Dussinem za konsoletą. Ścieżki basu nagrane zostały przez Marco Mastrobuono w Kick Studio, a perkusja przez Kevina Paradis w Nostromo Studio. Partie solowe w Summon Of The Deeper MudsWeed Incubator i Artifact wyszły spod palców Jasona Nealy’ego. Utwór zamykający został zmiksowany i zmasterowany w Skunk Works Studio przez Tocchetto. Album uzupełnia oprawa graficzna stworzona przez Marka Erskine’a.

Slough Of Despair ukaże się 14 czerwca w formie cd i formatach cyfrowych. 
Pre-order dostępny jest w sklepie internetowym 

SELFMADEGOD RECORDS

Tracklista:

1. Coleachant

2. Weed Incubator

3. Summon Of The Deeper Muds

4. Tar Pit

5. Artifact

6. Spawning Vats

7. Mud Keepers

8. Path To The Slough Of Despair

SELFMADEGOD RECORDS online:

https://www.selfmadegod.com
https://www.facebook.com/selfmadegod
https://www.selfmadegod.bandcamp.com
https://www.instagram.com/selfmadegod_records
Oracle
17040 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Skomentuj