Skip to main content

15 grudnia Sliptrick Records wypuści najnowszą płytę doom metalowego Astral Sleep.

Z poprzednim albumem „Astral Doom Musick”, Astral Sleep ustanowił trafne określenie swojego gatunku, odnoszące się do tytułu tego właśnie albumu. Z nowym, czwartym pełnometrażowym albumem, zespół kontynuuje ewolucję w ramach tych muzycznych ram, ale tym razem skierowaną bardziej w stronę Doom i Gloom, mniej Astral i Magical. Ogromna przestrzeń dźwiękowa nowego albumu rezonuje z potęgą apokalipsy, którą przedstawia. Pod falami miażdżących gitar, bębny walicie, a bas wirować, jak wulkany wybuchające pod oceanami, a nad tym wszystkim unoszą się eteryczne gitary prowadzące i syntezatory, podczas gdy potężny wokal rozrywa niebiosa i trzęsie ziemią.

„We Are Already Living In The End Of Times” świadczy o apokalipsie, gdy się objawia, i bada myśli, uczucia i wglądy, które ukazują się w obliczu Zagłady. Dlaczego to się stało? Co możemy z tym zrobić? Jak powinniśmy się z tym czuć? Czy powinniśmy się tym przejmować? Czy to ma w ogóle znaczenie? Album przemierza potężne sceny zniszczenia, straty i rozpaczy, ale także wybawienia, samoświadomości i oświecenia egzystencjalnego.

Okładka albumu została wykonana przez renomowanego artystę Marka Coopera, niezwykle utalentowanego projektanta wielu okładek albumów. To epickie dzieło przedstawia apokaliptyczne wydarzenie, gdzie ostatni koncert, jaki kiedykolwiek miał miejsce na ziemi, jest o krok od rozpoczęcia się na ostatnich oparach zepsutego zakładu.

Official Website | Facebook | Youtube | Instagram | On Sliptrick

Oracle
16676 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Skomentuj