Split thrash metalowców z Soul Collector i Reanimator wkrótce

soul collectorŁączone wydawnictwo thrashowych załóg Soul Collector (PL) oraz Reanimator (CA) ukaże się w pierwszych miesiącach 2016 r. Pierwotnie krążek miał pojawić się pod koniec ubiegłego roku, jednak prace nad brzmieniem premierowych utworów polskiej grupy przedłużyły się. Kilka słów na temat materiału przekazał wokalista Soul Collector, Rafał Halamoda:

„Jak to zwykle bywa prace nad nagraniami przedłużyły się, ale obecnie wprowadzamy ostateczne szlify dot. masteringu. Jak tylko skończmy prace, wrzucimy do sieci próbki nowych kawałków.
Co do samych kompozycji, to będą one jeszcze bardziej old schoolowe niż te z „Thrashmageddon”. Utwory są bardziej melodyjne- znajdziecie dużo odniesień do klasycznego heavy metalu z jednej strony, ale też punkową dzikość z drugiej. Sięgamy do korzeni thrashu, czerpiąc inspiracje z wczesnej Metalliki, Overkill oraz Heathen, a wszystko to doprawiamy odrobiną rock&rolla wg. przepisu nieodżałowanego Lemmyego! Prócz thrashowych petard na wydawnictwie znajdziecie też jeden dłuższy, bardziej skomplikowany utwór. Ku końcowi mają się też prace nad okładką, nad którą pracuje gość ukrywający się pod pseudonimem GORE777. Grafika zostanie zaprezentowana wraz z tytułem krążka, co do którego jeszcze nie podjęliśmy ostatecznej decyzji.”

Ostatecznie lista utworów SC prezentuje się następująco:

Soul Collector

1. It Is Time (Intro)
2. The Pledge
3. Never Enough
4. 1968

Parający się thrash ‚n roll’ em Reanimator zaprezentuje utwory znane z poprzednich wydawnictw grupy.

1. The Desolator
2. Maximum Overdrive
3. Standards Of Failure
4. Beyond That Burning Mask
5. The Mosh Master
6. Rush For The Mosh
7. Tempted By Deviance

Utwory 1-3 pochodzą z LP „Ignorance Is No Excuse” (2009), 4-5 z EP-ki „Great Balls” (2013), a kawałki 6-9 z LP „Horns Up” (2015).

Autor

11731 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *