Skip to main content

W związku z działaniami na Ukrainie, ichni Drudkh podzielił się wcześniej singlem pt. „The Nocturnal One”, który zwiastuje ich kolejnego pełniaka. Ten ukaże się nakładem Season of Mist. Warto tu dodać, że singiel jest wyrazem oddania dla bohaterów walczących za ojczyznę oraz miłości do tejże.

***

Wracamy na rodzime podwórko, bo oto dostępny jest już dojebany split Yfel1710 i Martwej AuryKali Yuga Boys”. Sześć utworów, pół godziny metalu, sto procent Diabła. Dorwij swoją kopię od Under The Sign of Garazel Productions i śpiesz się, bo nakład to jedynie 500 sztuk. A przy okazji możesz też kupić ich koszul.

yfel martwa

***

WTEM! Rzeszowskie Epitome powraca z nową porcją grindu, która zawarta będzie na albumie „ROTend”. Ścierwo ukaże się jesienią tego roku dzięki nieskończonemu miłosierdziu Deformeathing Production.

***

Czy wiecie, że orgazm u wieprzy może trwać nawet trzydzieści minut? Całkowicie bez związku z tym informujemy, że znane i lubiane Iron Bonhead Productions dnia 25 marca wyda drugiego pełniaka brazylijskiego Necromante pt. „XI”, które zadowoli, każdego fana sciekłego black/thrashu.

***

Pozostajemy w Ameryce Południowej, ale przenosimy się do Chile. Tamtejszy śmierć metalowy hord Inanna zaprezentuje światu swój trzeci długograj „ Void of Unending Depths” i to już 25 kwietnia! Wydaniem zajmie się hiszpańskie Memento Mori Records.

***

Miło widzieć, że rodzimy muzyk tak inspiruje innych, że nazywają swoje zespoły na jego cześć. I tak kolumbijski Nihil powrócił z dwunastominutową Epką o tytułe „Banal Existencia”. Coś miłego dla fanów death/doom.

***

Polski superbohater, Krzysztof Rutkowski jedzie na Ukrainę nieść pomoc i sprawiedliwość. Koniec konfliktu jest bliski.

***

Bawio się! Gdzie? A w Bydgoszczy będą. 19 marca w klubie WIATRAKOWA odbędzie się XI edycja The Last Words of Death. Zagrają takie trupy bardów, jak Besatt, Lęk z Rudy Śląskiej, zielonogórsko-wrocławski Atonement oraz karkonoski Brzask (FULL SUPPORT FOR  SVDETIAN METAL!)

***

Powracamy do Iron Bonehead Productions, bo zapowiedzieli takiego strzała na ryj, że klękajcie narody. Po czterech latach indyjskie Aparthiva Raktadhara powraca z pełniakiem! Krążek będzie nosił tytuł „Adyapeeth Maranasamhita” (আদ্যাপীঠ মরণসংহিতা) i będzie składał się z sześciu numerów, które zamkną się w 35 minutach. Materiał wjedzie na cd, winyl oraz na taśmę. Za artwork odopowiedzialny jest Qayin Mandala Graphex. Data wydania krążka to dwudziesty maja tego roku. Jak na razie na koncie zespołu jest jedna, siedmiocalowa ep’ka – „Agyat Ishvar” – wydana w 2018 roku.

***

Arka Noego śpiewała, ze każdy święty chodzi uśmiechnięty. No Armored Saint i ich fani na pewno, bo dzięki Metal Blade Records 15 kwietnia ukaże się eleganckie wznowienie ich trzech pierwszych albumów: „March Of The Saint”, „Delirious Nomad” i „Raising Fear”. Do zakupienia w wersji na digipacku (już słyszę pełne pogardy prychnięcia kol. Nadredatkora) oraz na plackach w kilku wersjach.

***

Jeśli mało Wam black/thrashu to zapewne będziecie tupać nóżkami na wieść, że Dying Victims Productions wyda split włoskich hordów Bunker 66 oraz Hellcrash. Premiera zapowiedziana jest na 25 marca, a tytuł siedmiocalówki to „Hell & Sulphur”.

***

Na sam koniec przypominamy, by pomagać, jak się da, w walce z radziec… rosyjskim najeźdźcą i nie dać się durnej propagandzie! PUTIN CHUJ!

Bart
611 tekstów

Przemądrzały, gruby chuj. Miłośnik żarcia, alkoholu i gór, któremu wydaje się, że umie pisać.

Skomentuj