Skip to main content

Fajny początek. Nowy album Wolvennest już do odsłuchu! Macie go poniżej. Materiał nosi nazwę “The Dark Path to the Light”, składa się z sześciu utworów i jest już dostępny w preorderze (premiera 20 października) na stronie wydawcy, którym będzie ponownie Ván Records. Materiał można zgarnąć na cd oraz w dwóch wersjach kolorystycznych winyla. Krążek został zmiksowany przez Déhà w Opus Magnum Studiosi zmasterowany w Larsson Studio. Za oprawę graficzną odpowiedzialne jest MothmeisterOfficial.

*****

Me Saco Un Ojo Records we wspópracy z Headsplit Records wyda drugi krążek australijskiego, doom / death metalowego Carcinoid. I tak, pierwsza wytwórnia wyda “Encomium To Extinction” na winylu, zaś druga na cd oraz na taśmie. Na krążku usłyszymy 5 numerów.

Carcinoid

*****

3 listopada ukaże się nowy album Włochów z black metalowego Mortuary Drape. Płyta będzie zatytułowana „Black Mirror” i złoży się z jedenastu kawałków. Dostępna będzie dzięki Peaceville Records. Będzie dostępna na kompakcie i winylu.

*****

Tegoż samego dnia za pośrednictwem Iron Bonehead wjedzie trzeci krążek Goatkraft. “Prophet Of Eternal Damnation” złoży się na niego 9 numerów. Jeden z nich możecie sobie odsłuchać poniżej.

*****

Sześć numerów znajdzie się na najnowszym wydawnictwie Ershetu – atmosferycznych black metalowców działających również w Blut Aus Nord i Borknagar. Płyta będzie zatytułowana „Xibalba„, miksami zajął się V. (Blut Aus Nord), zmasterowana przez Bruno Varea w Upload Studio. Okładkę stworzył Maciej Kamuda. Wydawcą będzie Debemur Morti Productions – płyty szukajcie od 27 października.

*****

Siódmy krążek Varathron pojawi się pierwszego grudnia za sprawą Agonia Records. “The Crimson Temple” został wyprodukowany, zmiksowany i zmasterowany w Achilleas Kalantzis’s Suncord Audiolab. Okładką zajął się Paolo Girardi. Na albumie usłyszymy dziesięć utworów.

*****

Natomiast 31 października za sprawą Amor Fati Productions pojawi się debiut black metalowego Chaînes. “Les Litanies Des Chaînes” będzie składał się z pięciu numerów. Jeden kawałek macie tutaj.

*****

Ta sama wytwórnia wyda również debiut black metalowego HagitzCursed to the Night” będzie składało się z siedmiu numerów. Płyta będzie dostępna na kompakcie i winylu od 11 października.

*****

Natomiast Shadow Records / Regain Records wyda nadchodzący album black metalowego Mephorash ze Szwecji. Piąty krążek w dyskografii zespołu będzie zatytułowany „Krystl-AH„. Zespół zamieści na nim siedem kompozycji – sześćdziesiąt osiem minut muzyki. Premierę przewidziano 10 listopada.

*****

I na zakończenie nowy numer z nadchodzącego krążka Tetragrammacide, którego premiera już 3 listopada nakładem Iron Bonehead.

Łysy
803 tekstów

Grafoman. Koneser i nałogowy degustator Browaru Zakładowego. Fan śmierć, jak i czarciego metalu, którego słucha od komunii...

2 komentarze

Skomentuj