Skip to main content


Death metalowy akt Morgue Terror, wyda swoje zatytułowane EP 5 stycznia 2024 roku.

Morgue Terror to zespół death metalowy pochodzący z zimnego, śnieżnego miasta Buffalo w stanie Nowy Jork, miasta, które dało początek legendarnym zespołom takim jak Cannibal Corpse, Malevolent Creation i Baphomet. W składzie Dave i Steve, duet dzieli wspólną pasję do ekstremalnego metalu, co z kolei doprowadziło do stworzenia Morgue Terror.

Miłośnikiem filmów grozy, zwłaszcza tych starszych, Dave nie znalazł postaci porównywalnej do swojego ulubionego Freddy’ego Kruegera aż do 2022 roku, kiedy obejrzał pierwszy film z serii Terrifier. Chociaż trochę późno odkrył ten film slasherowy, natychmiast został oczarowany postacią Art the Clowna, głównego antagonisty franczyzy Terrifier, a jego obsesja wzrosła po obejrzeniu drugiego filmu z tej samej serii, który pojawił się w tym samym roku. Art the Clown i seria Terrifier pozostawiły niezatarty ślad w Morgue Terror i ich muzyce. W rzeczywistości nazwa zespołu pochodzi z kluczowej sceny na końcu pierwszego filmu, gdy Art the Clown wyłania się z worka na ciało, zadając śmiertelny cios koronerowi.

Ta tematyczna inspiracja przenosi się na nadchodzące zatytułowane EP, które zagłębia się w morderstwa i postacie przedstawione w obu filmach Terrifier, mając na okładce przedstawienie słynnego klauna. Dwa otwierające utwory EP zawierają solówki gitarowe od Briana Masona (Contrarian, Sulaco i CHRMR).

https://morgueterror716.bandcamp.com/album/morgue-terror
https://distrokid.com/hyperfollow/morgueterror/morgue-terror

For More Info:
https://www.facebook.com/morgueterror716
https://www.instagram.com/morgueterror716
https://www.youtube.com/@MorgueTerror

Oracle
16676 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Newsy

Zmiany w Byfrost

OracleOracle15 kwietnia 2012
Newsy

Nowy materiał Annihilation

OracleOracle30 września 2014

Skomentuj