Skip to main content

Zespół powstał w Warszawie w 2000 roku i od samego początku idzie drogą bezkompromisowego, awangardowego hałasu. Po latach ciężkiej pracy, kilku trasach koncertowych, festiwalach, ośmiu albumach, kilku splitach i mniejszych wydawnictwach, Antigama stała się jedną z największych nazw na świecie, szczycącą się własnym, unikalnym, pokręconym, avant-grindcorem.

„Warning” przynosi szalone, dziwaczne wybuchy agresji, łącząc nowoczesną metalową skrajność z dysharmonijną twórczością Voivod z wczesnej ery i surowymi rockowymi riffami, aby jeszcze bardziej wyróżnić zespół na tle innych hord grindcore.

Pełny album z 2009 roku będzie dostepny na vinylu po raz pierwszy. Specjalna, limitowana edycja deluxe z okazji 15-rocznicy oryginalnego wydania. Ciężki, 180 gr. 12″ LP zapakowany w solidną okładkę typu gatefold + 4-stronicowa wkładka 30×30 cm + naklejka. Album wydany na licencji Relapse Records.

Rekomendacja dla fanów: Napalm Death, Cephalic Carnage, Nails, Godflesh, Pig Destroyer.

Data wydania: więcej informacji wkrótce…

Antigama w sieci:

https://www.facebook.com/Antigama

https://antigamaband.bandcamp.com

Deformeathing Prod. w sieci:

https://deformeathing.com

https://www.facebook.com/Deformeathing

https://deformeathing.bandcamp.com

Oracle
17033 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Newsy

Kompilacja od Machetazo

OracleOracle29 października 2020

Skomentuj