Skip to main content

 

Premiera drugiego pełnego albumu Shodan coraz bliżej. Album „Death, Rule Over Us” zostanie wydany za pośrednictwem Deformeathing Production 3 Kwietnia 2020. Album stanowi stylistyczną i wykonawczą ewolucję względem debiutu z 2016 „Protocol of Dying” w stronę złożonych, progresywnych kompozycji, odważniejszego czerpania z nurtów zimnej fali i naturalnego, organicznego brzmienia. Zespół pomimo eksperymentów i eklektyce pozostał wierny death metalowemu szkieletowi na którym buduje nową muzykę. Za mix i mastering odpowiada Jakub Mańkowski (Entropia, Obscure Sphinx, Me and that Man), natomiast okładka stworzona została przez Łukasza Pacha (Pachu Design).
W sieci do sprawdzenia pierwszy singiel „Fuel To Grandeur”:
https://www.youtube.com/watch?v=7J0Mu9NPNTw

Płyta zostanie wydana w dwóch formatach:
– CD spakowany w standardowy jewel case + 12-stronnicowa książeczka + slipcase.
– 12” Vinyl limitowany do 250 sztuk wydany w dwóch wersjach kolorystycznych: White (limit 100 sztuk), Black (limit 150 sztuk). Płyta spakowana w standardową, lakierowaną kopertę + insert.

Pre-order na stronie Deformeathing Production startuje 13.03.2020.

Tracklista:
1. Breslau
2. Fuel to Grandeur
3. Doomsday Melody
4. Ray of Darkness
5. Primordial Incest
6. I Have Crowned Myself
7. Death, Rule Over Us

Oracle
17158 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Skomentuj