Skip to main content

Równo po 30 latach od oryginalnego wydania na kasecie w barwach Carnage Records, kultowe demo Ghost „Bad Obsession” doczekało się swojej premiery na vinylu.

Ghost to jeden z liderów ówczesnej sceny wymieniany jednym tchem z takimi nazwami jak Vader, Armagedon, Slashing Death, Violent Dirge, Betrayer, Christ Agony czy Hazael.

Do dzisiaj pamietany i ceniony czego dowodem są kolejne reedycje materiałów w różnych zakątkach globu oraz na różnych nośnikach.

Deformeathing Prod. prezentuje przepiękne wydanie na vinylu w limicie 500 sztuk (żaden dodruk nie jest planowany) w trzech wersjach kolorystycznych: Black (350 sztuk), Beer (100 sztuk), Beer/Black Splatter (50 sztuk).

Płyta spakowana w solidny gatefold + insert + plakat w formacie A2 + dwie kartki pocztowe.

Na płycie znalazł się jeden niepublikowany wcześniej utwór – „Morbid Game” w wersji live z kultowego festiwalu Jarocin ’93.

Za specjalny mastering pod vinyl odpowiedzialny jest Haldor Grunberg (Satanic Audio).

Nowy layout autorstwa XXV The Sign.

Data wydania: 23.06.2023

Przedsprzedaż na stronie Deformeathing startuje od 12.06.2023

Oracle
17065 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Newsy

Nowy album Barshasketh

OracleOracle19 listopada 2018

Skomentuj