Skip to main content

Worms of Senses to zespół grający muzykę w której mieszają się takie gatunki jak: rock, mathrock, pop, psychodelia, jazz, elektronika, eksperyment. Grupa założona została przez muzyków znanych z m.in. Searching For Calm, Fair Weather Friends, ARRM, 52um, czy Æther Ctrl. 

’Body’ to najnowszy singiel grupy, który zapowiada najnowszy album grupy. „Utwór opowiada o ciele jako towarze, a także o kompleksach, zmysłowości i eksploatacji, której tytułowe ciało jest poddawane.” – tak o singlu opowiada zespół.

Druga płyta zespołu, którą zapowiada 'Body’ ukaże się w przyszłym roku.

Worms of Senses to:

Michał Maślak – wokale, gitary, synthy 

Rafał Miciński – bas, fx 

Piotr Jeziorko – perkusja, synthy, pady 

Zespół pisze o sobie: „Poszukujemy matematycznych, nieparzystych form rytmicznych, ale też lubimy improwizować. Pomostem dla tych dwóch metod tworzenia są melodie, ziarno przesterów, wibracja oscylatorów. Lubimy piosenkę i eksperyment. Od trzymania się jednej stylistyki wolimy mozaikę gatunkową. Naszym celem jest zachowanie ciekawych, magicznych i nieregularnych elementów naszych improwizacji.

Linki:

https://www.facebook.com/WormsOfSenses

https://www.instagram.com/worms_of_senses/

https://www.youtube.com/@wormsofsenses5938

https://wormsofsenses.bandcamp.com/

Oracle
16982 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Newsy

Nowy album Funeral Winds

OracleOracle15 stycznia 2018
Newsy

Drugi album Decomposed

OracleOracle5 grudnia 2013

Skomentuj