Skip to main content

Pododdział Odium Records – Underground Kvlt Records ogłosił niedawno współpracę z nowym projektem WESELE.

Wesele to nowy projekt na polskiej scenie grający atmosferyczny / depresyjny post black metal, którego muzyka jest skierowana do fanów takich zespołów jak FURIA, ODRAZA lub SROGOŚĆ.

Dzisiaj jest premiera pierwszego singla „Pustka” z nadchodzącego, debiutanckiego albumu „Fin de siècle”, który zostanie wydany w okolicach kwietnia / maja jako jewel case cd.

Ruszył również pre order płyty, jewel case cd można nabyć w: https://odiumrecords.bandcamp.com lub https://odiumrex.com/webshop

Wesele, to solowy projekt Rafała Chruścickiego i według słów autora pomysł na jego powstanie zrodził się przed kilkoma laty i dojrzewał w oparach malarstwa i literatury Młodej Polski. Projekt miał być odskocznią od wcześniejszej twórczości; czymś zupełnie poważnym i osobistym, niezależnym i nieograniczonym artystycznie bytem, w którym warstwa muzyczna, liryczna i graficzna korespondują ze sobą i tworzą jedność.

Tracklist:

1. Dom

2. Klątwa

3. Człowiek

4. Pustka

5. Wieczność

6. Studnia

www.facebook.com/weseleblackmetal

www.instagram.com/wesele_bm

www.odiumrex.com

www.facebook.com/odiumrex

www.instagram.com/odiumrecords

www.odiumrecords.bandcamp.com

www.youtube.com/odiumrec

Oracle
17065 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Skomentuj