Skip to main content

W związku z zamieszaniem wokół zimowej edycji Military Camp Festival, klub Progresja oraz Knock Out Productions przejęły organizację tego koncertu. Tym razem będzie to edycja oscylująca wokół Wikingów i tradycji skandynawskich – zmianie uległa też nazwa całej trasy – na „Dead Tyrants Tour 2011”. 7 grudnia do Warszawy przyjedzie „Dead Tyrants – Tour 2011”, na którym gwiazdą będzie pochodzący z Wysp Owczych zespół TYR, który łączy w swojej muzyce elementy heavy metalu z folkiem a wszystko to jest ubrane w barwy mitologii nordyckiej. Drugą gwiazdą trasy jest fiński Moonsorrow, który również prezentuje swoją wersję połączenia folku i metalu, fani z Polski mieli okazję oglądać ich występ przed Korpiklaani w marcu 2011.Supportem na trasie jest fiński Crimefall.

DEAD TYRANTS – TOUR 2011

TYR

MOONSORROW

CRIMEFALL

7.12.2011 – Warszawa „Progresja”

Start 19:00, wejście od 18:30

Ceny biletów: 65 zł – przedsprzedaż 75 zł – w dniu koncertu Bilety dostępne w klubie „Progresja” (zamówienia internetowe – www.progresja.com) oraz w bileteriach sieci Eventim w całej Polsce.

Oracle
16847 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Skomentuj