Skip to main content

IRON BONEHEAD PRODUCTIONS z dumą prezentuje „Lamentationen„, specjalny album splitowy pomiędzy GRABUNHOLD i CIRCLE OF SHADOWS, dostępny na formatach CD i winylu LP.

Łącząc dwie hordy black metalu ze Starego Świata, „Lamentationen” zawiera po trzy ekskluzywne utwory od niemieckiego GRABUNHOLD i austriackiego CIRCLE OF SHADOWS. Ci, którzy śledzą zło IRON BONEHEAD, powinni być już dobrze zaznajomieni z GRABUNHOLD, który wydał EP w 2019 roku, a następnie debiutancki album „Heldentod” w 2021 roku (i niedawno wznowienie pierwszego demo zespołu). Trzymając swoje miecze wysoko, Niemcy kontynuują wydobywanie swojego średniowiecznego black metalu z troską, rzemiosłem i charyzmą. Z kolei CIRCLE OF SHADOWS to zespół muzyka Transilvania, i chociaż istnieje od dekady dotychczasowa dyskografia obejmuje tylko krótkie utwory.

Premiera 8 grudnia.

www.facebook.com/grabunhold
www.facebook.com/pages/Circle-Of-Shadows/208468222557231
www.ironbonehead.de
www.ironboneheadproductions.bandcamp.com
www.facebook.com/ironboneheadproductions 

Oracle
16940 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Skomentuj