Skip to main content

Nakładem SELFMADEGOD RECORDS światło dzienne ujrzał właśnie 7” split dwóch zabójczych zespołów z północy Polski: FETO IN FETUS oraz THIRD DEGREE.

Sześć utworów po stronie FETO IN FETUS to brutalny i ciężki death/grind inspirowany przez Suffocation, Napalm Death, Lock Up, Aborted, Cephalic Carnage i Devourment.

Po drugiej stronie pięć pożegnalnych numerów THIRD DEGREE nagranych jeszcze z Szymonem Czechem, ku pamięci którego został ten materiał wydany. Zdecydowanie najszybszy i najbardziej grindcore’owy materiał THIRD DEGREE, który przywodzi na myśl Napalm Death oraz Lock Up.

Wydawnictwo ukazało się jako limitowany do 100 sztuk transparentny czerwony winyl dostępny wyłącznie w sklepie SELFMADEGOD RECORDS oraz czarny limitowany do 400 sztuk winyl.

Zamówienia można składać na stronie wydawcy: winyl czerwony winyl czarny

Oracle
17042 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Newsy

Debiut Nephren-Ka

EfEf12 sierpnia 2013
Newsy

Nowy album Immolation

OracleOracle15 grudnia 2016

Skomentuj