Skip to main content

Odium Records z dumą ogłasza podpisanie kontraktu z belgijskim Serpents Oath na wydanie ich 3 albumu, planowanego na końcówkę roku 2023. Odnosząc się do podpisania umowy z nową wytwórnią, zespół komentuje: „Od czasu wydania naszego pierwszego albumu jesteśmy w kontakcie z Shadowem z Odium Records. Od początku było jasne, że podzielamy tę samą wizję bezkompromisowego Black Metalu. Dlatego jesteśmy zaszczyceni mogąc współpracować z elitarną undergroundową wytwórnią, która wydaje materiały takich zespołów jak Ofermod, Beastcraft, Acherontas, Varathron czy Black Altar.

Jeśli chodzi o sama płytę zespól informuje: „Ponieważ jest to trzecia płyta, zdaliśmy sobie sprawę, że musimy rzucić sobie wyzwanie. Nie tylko zmieniliśmy wytwórnię, ale także przenieśliśmy się do innego studia. Celem było uchwycenie energii, jaką mają nasze występy na żywo i połączenie jej z miażdżącym dźwiękiem. W Project Zero Studio osiągnęliśmy dokładnie ten cel. Yarne doprowadził nas do granic możliwości podczas nagrywania, a następnie zapewnił, że miksowanie i mastering przyniosły miażdżący czaszkę rezultat”.

Shadow z Odium Records dopowiedział: „Po tak mocnym debiucie z równie imponującym drugim albumem, było dla mnie jasne, że chce współpracować z Serpents Oath. Wnoszą oni powiew świeżości, jednocześnie oddając ducha black metalu lat 90. Ich trzeci album pozwoli im przenieść to na wyższy poziom”.

Dalsze szczegóły dotyczące albumu będą ujawnione w następnych tygodniach.

Skład Serpents Oath wygląda następująco:

Baelus               –             Guitar

Daenum            –             Guitar

Draghul             –             Drums

Mørkald            –             Bass

Tes Re Oth       –             Vocals

www.serpentsoath.com

https://www.facebook.com/serpentsoath
https://www.instagram.com/serpentsoath/

www.odiumrex.com

www.facebook.com/odiumrex

www.instagram.com/odiumrecords

www.odiumrecords.bandcamp.com

www.youtube.com/odiumrec

Oracle
17070 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Newsy

Druga EP-ka od Idolos

PathologistPathologist31 maja 2021
Recenzje

Ghost „The Lost of Mercy”

OracleOracle1 października 2014

Skomentuj