Skip to main content

Kolejne, i jak za każdym ciosem coraz większe, uderzenie za sprawą KDR Productions! W sam raz na czas przerwy sezonu zimowego szykowana jest potężna – tym razem death metalowa – edycja Sadistic Games, która odbędzie się 09.02.2013 w krakowskim klubie Rotunda. Impreza opatrzona numerem „6.66”, której headlinerem będą weterani polskiej sceny metalowej z zespołu Hate. Już w styczniu zespół wyda swój najnowszy krążek „Solarflesh” nakładem austrackiej wytwórni Napalm Records. Krótko o albumie wypowiedział się lider formacji ATF Sinner: „Właśnie zakończyliśmy miksy i mastering nowego materiału i mogę już powiedzieć, że „Solarflesh” jest bez wątpienia najbrutalniejszą i najbardziej „nawiedzoną” płytą jaką udało się nam nagrać od poczatku istnienia zespołu. Bezkompromisowy wyziew zła w czystej postaci… Jesteśmy zadowoleni i dumni z tego 61-minutowego potwora, którego powołaliśmy do życia! Materiał zawiera 12 utworów i jest samą esencją ekstremalnego metalu, ale w wielu miejscach wymyka się utartym schematom. Naszym celem było nagranie płyty innej niż „Erebos” czy „Morphosis”. Chcieliśmy zmian i świadomie do nich dążyliśmy. (…) Obecnie pracujemy nad krótkim filmem dokumentalnym na temat powstawania płyty, jej strony ideologicznej, a także historii zespołu, trasach itd. To będzie coś więcej niż zwykły studio raport. Chcielibyśmy żeby to był pogłębiony wywiad odkrywający nieznane fakty, ukryte znaczenia w naszy przekazie itd. Jestem pewien, że będzie to interesujący i intrygujący materiał.” http://hate-metal.com/ https://www.facebook.com/HATEOFFICIAL

Supports: *Banisher ( technical death, Kraków) https://www.facebook.com/banisherofficial

*Ulcer Uterus ( brutal death, Śląsk) http://www.myspace.com/ulceruterus

*Mind Affliction ( black/death, Kraków) http://www.facebook.com/mind.affliction

*Regicide Decease (old school death/thrash, Lublin) http://www.myspace.com/regicidedecease

*Offence ( death, Śląsk)

*Deviation ( death, Śląsk) http://www.myspace.com/deviationofficial

*Isurus ( technical death, Bielsko-Biała) http://www.myspace.com/isurusdeath

Bilety kolekcjonerskie limitowane do 200 sztuk do nabycia poprzez http://www.kdr.8merch.com/ od 26listopada. Na imprezie obowiązuje zakaz fotografowania oraz filmowania. Osoby nie posiadające zgody zostaną wyproszone z koncertu.

Po akredytację należy pisać na kdrprods@gmail.com.

Wejście: 16:30 – bramy 17:00 – start imprezy

Cena: 30zł – przedsprzedaż 40zł – w dniu koncertu

Miejsce: Kraków, klub Rotunda, ul. Oleandry 1

 

Oracle
17037 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Newsy

Nowy album Ignis Haereticum

OracleOracle23 listopada 2017

Skomentuj