Skip to main content

 

Tony Lazaro, gitarzysta znany między innymi z Vital Remains, znalazł się w szpitalu i obecnie przechodzi rekonwalescencję związaną z wykrytym guzem mózgu. W skrócie: Od początku roku miał bóle głowy, które z upływem czasu coraz gorsze i zaczynały wpływać na jego wzrok. 20 kwietnia stracił wzrok i został przewieziony do szpitala, gdzie zdiagnozowano u niego guza mózgu (łagodny na szczęście). Natychmiast wywiercono dziurę w głowie, aby złagodzić ciśnienie, jakie wywierał guz. Następnie przeszedł 2 oddzielne operacje usunięcia guza i jeszcze 2 operacje zablokowania płynu kręgosłupa przed wyciekiem do jamy nosowej. Spędził 30 dni w szpitalu, a potem 5 dni na odwyku. Zdiagnozowano u niego cukrzycę typu 2, której obecnie ma 4 zastrzyków insuliny dziennie.

Potem wrócił do domu na kilka tygodni i miał straszny kaszel, został przewieziony do szpitala 20 czerwca, ponieważ płyn mózgowo-rdzeniowy wyciekał do jamy nosowej z powodu kaszlu. Następnie zdiagnozowano u niego zapalenie opon mózgowych. Został leczony antybiotykami i przeszedł kolejną operację naprawy drenażu.
Uruchomiono zbiórkę na rzecz jego rekonwalescencji. Szczegóły znajdziecie tutaj.
Oracle
17136 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

buryfication
Newsy

Wieści od Buryfication

OracleOracle13 lipca 2024

Skomentuj