Skip to main content

Wydawca: Brain Damage Records

Reign Of Vengeance jakimś dziwnym trafem wpadło mi w ucho od pierwszych dźwięków. Pomyślałem sobie: „kurwa fajny kawałek miecha”. Postaram się nieco rozwinąć jednak tą myśl hehe.

Otóż chłopaki z Reign Of Vengeance parają się brutalnym i technicznym death metalem coś nieco w deseń Deicide z tym, że zamiast napinki, prawdziwkowatości i jebania sobie odwróconych krzyży na łebie podchodzą do sprawy nieco z przymrużeniem oka i traktują to co robią ze sporym dystansem. Świadczy o tym zarówno tematyka tekstów obracająca się wokół flaków, zgnilizny i picia piwka, jak i warstwa graficzna skierowana wyłącznie do ludzi o całkowicie spaczonym guście. Zdjęcie kapeli też nie byle jakie, bo fotki w lesie, na cmentarzu albo w kostnicy to sobie każdy jeden debil może strzelić, a w kaktusach na pustyni to się nie każdy foci hehehe. Naprawdę fajny ten materiał i bardzo przyjemnie się go słucha. Niewątpliwą zaletą „Disemboweling Swine” jest świeżość tej płyty. A to dzięki patentom w stylu: czysty wokal, ciekawa solówka czy jakieś dziwaczne sample bądź pianino. Nawet można sobie pośpiewać, bo według mnie jest na tej płycie potencjalny przebój lata 2011 czyli „He Hates His Fucking Job, He Hates His Fucking Wife, He Hates His Fucking Life” – swoją drogą to zajebisty tytuł kawałka hehehe.

No co ja się będę rozpisywał – jak kto lubi wpierdalać kaszankę z grilla na pół surowo w sobotnie popołudnie oraz jest wielbicielem horrorów klasy b,c i d to brać, słuchać i nie pierdolić.

Ocena: 7/10

Tracklist:

  1. Disemboweling Swine
  2. In The Club With A Chainsaw
  3. She’s Best Kept Headless
  4. A Massacre Of Mormons
  5. A Misfortunate Ride (The Goregrinders)
  6. The Unwanted Intruders
  7. He Hates His Fucking Job, He Hates His Fucking Wife, He Hates His Fucking Life
  8. A Tradition Of Bloodshed
  9. As Seen On TV
  10. It Shouldn’t Have Been Found, It Shouldn’t Have Been Written
Pathologist
1126 tekstów

Skomentuj