Skip to main content

 

30 marca 2019 r. ukaże się split album O.D.R.A i PARH, dwóch polskich formacji eksplorujących najbrudniejsze rejony sludge metalu.  O ile O.D.R.A z pięcioma płytami długogrającymi na koncie zapisała się na stałe w świadomości polskich miłośników gatunku, o tyle płocki PARH, który umiejętnie łączy sludge z elementami punka i death metalu,  to ciągle pewne novum na naszym podwórku. Oba zespoły przygotowały swoje nagrania specjalnie na potrzeby tej kooperacji. Wydawnictwo powinno zaspokoić gusta adeptów twórczości  Grief, Dystopia, Buzzov•en, a nawet Abscess. Zapraszamy do przedpremierowego odsłuchu na łamach Musick Magazine (http://www.musickmagazine.pl/archiwa/6867)

Oprawą graficzną zajęli się dwaj muzycy PARH, Robert Passon oraz Rafał Strzemieczny , który w ten sposób komentuje przekaz słowno-muzyczny albumu:

„Zlepek patologicznych emocji, mizantropii i bezkrytycznej obserwacji społeczeństwa, spowitego mgłą beznadziei i rezygnacji, pełnego cywilizacyjnego smrodu gnijącego truchła ludzkiej moralności”.

Tomasz Osiński, wokalista O.D.R.A dodaje:

„Postapokaliptyczny surfing między budynkami osiedla WuWa. Nihilistyczny dryf na ostatnie piętra Trzonolinowca sterowane komputerem Odra seria 1305”.

Materiał ukaże się w formie klasycznego jewelcase CD za pośrednictwem Defense Records oraz Mythrone Promotion. Pierwsza możliwość ”fizycznego” nabycia płyty będzie miała miejsce 30 marca podczas Helicon Metal Festiwal II w warszawskim VooDoo Club (https://www.facebook.com/events/2187078101573768/).

Sprzedaż wysyłkowa pod adresami: defensemerch@gmail.com oraz mythroneprom@gmail.com

Więcej informacji:

O.D.R.A

https://www.facebook.com/odraband/

PARH

https://www.facebook.com/parhband/

Defense Records

https://www.facebook.com/defensemerch/

www.defensemerch.com

Mythrone Promotion

https://www.facebook.com/mythroneprom/

Oracle
17136 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Skomentuj