Skip to main content
25 listopada premierę miał drugi długogrający album toruńskiego MAGA! Wydawnictwo zatytułowane „Mag II: Pod Krwawym Księżycem” to sześć utworów będących kontynuacją okultystycznego doom metalu znanego z debiutu, jednak zapuszczających się również w nowe, wcześniej nie eksplorowane przez zespół rejony. Płyta ukazała sie nakładem labelu Piranha Music.
 
POSŁUCHAJ ALBUMU:
lub na popularnych platformach streamingowych (Spotify, Tidal, Deezer…)
 
Za okładkę i oprawę graficzną odpowiada Adam Bejnarowicz (Muzykografika). Mix materiału przygotował Grzegorz Kobus (pohuk), natomiast masteringiem zajął się Michał Kupicz.
 
Album na CD można zamawiać na stronie:
Mag został powołany do życia w 2018 roku w Toruniu. Zespół łączy ciężkie riffy, z black metalowym szaleństwem, przyprawiając to wszystko odrobiną klimatu occult rocka, a z powstałej mieszanki zlepia swoją interpretację doom metalu. Psychodeliczne tripy przeplatają się w ich twórczości z metalowymi blastami, a nad wszystkim unosi się opętańczy momentami wokal. Ich debiutancki album, zatytułowany po prostu „Mag” został wydany w kwietniu 2020 roku.
MAG W SIECI: 
Oracle
17073 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Newsy

Motörhead – nowy album

OracleOracle4 września 2013

Skomentuj