Skip to main content

Wszystko wskazuje na to, że do koncertowego kalendarza ziemi białostockiej na stałe weszła impreza pod hasłem *Brutal East Festival*. Za nami już dwie edycje tego wyjątkowego wydarzenia, a przed nami kolejna – czyżby jeszcze większa i brutalniejsza? Sami możecie sprawić, by tak właśnie było! Wzorem edycji poprzedniej, także i tym razem organizatorzy ogłosili nabór zespołów chętnych do zaprezentowania się przed żywiołową, ale też wymagającą białostocką publicznością. Szanse ma każdy, więc liczymy także na Ciebie! Każdy zespół, niezależnie od miejsca pochodzenia, może do dnia *25 stycznia* zgłosić się do udziału w festiwalu. Wszystko, co należy zrobić, to: · pobrać ze strony organizatora (www.brutaleast.pl) formularz zgłoszenia i go wypełnić, · wrzucić do koperty razem z płytą CD zgłaszanego zespołu · przesłać na adres: Jacek Bartnicki Pietkiewicza 4 B m 28 15-689 Białystok

Zespołom, które wystąpią na *Brutal East Festival vol. III* organizatorzy zapewniają: profesjonalnie zorganizowany koncert w jednym z najlepszych białostockich klubów muzycznych, jakim jest Kawiarnia Fama, • profesjonalne nagłośnienie oraz backline, szybką i pomocną obsługę techniczną, salę backstage, możliwość zrobienia próby przed koncertem, promocję zespołu w lokalnej prasie oraz radio, miłe i przyjemne after party. Przypomnijmy, że pierwsza edycja Brutal East Festival odbyła się 10 lutego 2012 roku w białostockiej kawiarni „Fama”, a wśród zespołów, które tego dnia zagrały, znalazły się: Via Mistica, Incarnated, Cinis, Enfeeblement, Northern Plague i Sarcastic. Kolejna odsłona festu miała miejsce 5 października 2012 roku, a zespoły jakie zaproszone zostały do wzięcia w nim udziału to: Metaliator, That’s All She Wrote, The Dead Goats, Effect Murder, Sphere, Devilish Impressions.

Oracle
17138 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Skomentuj