Skip to main content

Pierwsza, kompletna i oficjalna biografia Necromantia obejmująca 32 lata działalności zespołu z nieznanymi faktami z historii grupy, który z Rotting Christ i Varathron odpowiedzialny jest za stworzenie greckiej szkoły black metalu i jej charakterystycznego brzmienia. 

Dostępna w trzech wersjach – Die Hard (100 ręcznie numerowanych egzemplarzach), Limitowanych (400 egzemplarzy) i regularnych wersjach książkowych za pośrednictwem Pagan Records

Zamów swój egzemplarz TUTAJ

Książka jest wspierana przez patronatów medialnych Metal Hammer Greece, metal.de i Musick Magazine


Jeden z najbardziej wpływowych zespołów gatunku black metal, Necromantia, wyda swoją pierwszą oficjalną i kompletną książkową biografię w języku angielskim w marcu 2023 roku za pośrednictwem Pagan Records. Książka zatytułowana „The Serpent and the Pentagram: The Official Chronicles of Necromantia” została napisana przez The Magusa (współzałożyciela Necromantii) i Arisa Shocka (autora „Rites of the Abyss”).

Po śmierci Barona Blood i wydaniu pożegnalnego albumu zespołu, wreszcie ukazała się oficjalna biografia Necromantii. Jest to kronika pełnej historii zespołu i ich śmiałej podróży przez trzy dekady unikalnych, mrocznych kreacji. Książka oparta jest na osobistych wspomnieniach The Magusa, z których wiele jest ujawnianych po raz pierwszy.

Książka zaczyna się od lat 80., wyjaśniając, jak powstał rdzeń Necromantii i ujawnia intrygujące informacje na temat wszystkich nagranych utworów, tekstów, okładek, wpływów, badań okultystycznych, inspiracji i wielu innych szczegółów. Opowiada także o poczynaniach The Magusa i Barona Blood w innych zespołach i projektach, produkcjach muzycznych, zinach i wytwórniach (Thou Art Lord, Rotting Christ, N.A.O.S., Raism, Terra Tenebrae/ Soulskinner, Storm Studios, Blasphemous Mag, Black Lotus Records i wiele więcej).

The Serpent and the Pentagram… zawiera również ekskluzywne komentarze muzyków, którzy współpracowali z Necromantią oraz cytaty innych cenionych osób z międzynarodowej sceny ekstremalnego metalu. Książka rozpoczyna się wnikliwą przedmową Kostasa Chronopoulosa, redaktora naczelnego Metal Hammer Greece.

The Serpent and the Pentagram… ukaże się w trzech różnych formatach: wersji Die Hard, limitowanej i regularnej. 

Zamów swój egzemplarz w przedsprzedaży za pośrednictwem Pagan Records: https://tinyurl.com/4dcze9h5


The Magus z Necromantia komentuje: „To jest nasza kompletna i oficjalna biografia od lat szkolnych do 2021 roku. Pełna historia zawierająca rzadkie zdjęcia dokumentujące naszą podróż przez królestwo muzyki ekstremalnej, którą Wy i my kochamy – Black Metal. Zawsze byliśmy wierni naszym zasadom i możecie o tym przeczytać. Dzięki Wam, naszym fanom, zawsze będziemy wieczni.”

Książka jest dumnie wspierana przez sponsorów medialnych Musick Magazine, metal.de i Metal Hammer Greece.

Polska wersja książki jest w przygotowaniu nakładem Monomaniax Productions. 


Necromantia online:
Facebook: https://www.facebook.com/necromantiaband
Bandcamp: https://necromantiaofficial.bandcamp.com/ 
Instagram: https://www.instagram.com/necromantia_band 

Pagan Records online:
Website / Shop: https://www.pagan-records.com 
Facebook: https://www.facebook.com/paganrecords 
Bandcamp: https://paganrecords.bandcamp.com 
YouTube: http://www.youtube.com/paganrecords 
Twitter: https://twitter.com/PaganRecords
Instagram: https://www.instagram.com/pagan.records/

Oracle
16664 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Skomentuj